Sprawdz się

Sprawdz się

09 Cze 2008, 11:39

W życiu często się spieramy kto jest bardziej inteligentny ja czy koleżanka ? Polak czy Niemiec ?
Po co się spierać przekonaj się sam kim tak naprawdę jesteś ! Małym robaczkiem czy myślicielem.
Zapraszam serdecznie do narodowego testy IQ fajnie umila czas przed komputerem.

Ja miałam fajny wynik i strasznie podbudowało to moją osobę polecam.

http://www.iq-test.pl/?d=9272

Każdy kto przejdzie test i nie wstydzi się wyniku proszę się chwalić albo żalić !
Pozdrowionka Angela83
angela83
Nowicjusz

Re: Sprawdz się

09 Cze 2008, 19:21

Jakąś kasę dostajecie za to, że będziemy klikać w te testy IQ? Juz jeden taki był, co chciał 38 zł za wynik testu :lol:
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Prius Plug In Hybrid dla Księcia Monaco, 2
      WST 1/4 MILI
      Off-road, Katowice, 57
      CarTech 4x4 offroad