Sprawdzenie auta Warszawa

Sprawdzenie auta Warszawa

01 Gru 2016, 19:53

Witam.
Gdzie najlepiej sprawdzić auto przed zakupem na terenie Warszawy? Chodzi mi tutaj konkretnie o cały przegląd. (marka BMW)
Samochód był serwisowany w ASO BMW, przez cały czas(wraz z wszelkimi naprawami) i ostatni przegląd miał 1k km temu.
Niestety moja wiedza na temat mechaniki aut jest znikoma i chciałbym być pewny, że kupuje auto 100% sprawne, bez wad technicznych.
Dzwoniłem do ASO na prymasa i koszt przeglądu 960zł - jest to uczciwa cena?
Serious
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 07 2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam

Re: Sprawdzenie auta Warszawa

05 Gru 2016, 13:27

Ja bym tyle nie zapłacił. Mam warsztat do którego jeżdżę na Liwskiej 4 w Warszawie i tam mi kompleksowo sprawdzają każdy samochód, który kupuję i jestem zawsze zadowolony. Kilku mechaników, elektryk i elektronik blacharz lakiernik wszystko na miejscu. I z reguły nie trzeba specjalnie długo czekać. telefon do nich 792 723 623 .
Myślę, że w pół ceny powinieneś się zmieścić.
mirekk1972
Obserwowany

Auto: Audi q7
Silnik: 3.0
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2011

06 Gru 2016, 15:29

Serious napisał(a):Dzwoniłem do ASO na prymasa i koszt przeglądu 960zł - jest to uczciwa cena?
A dają ci gwarancję że tak jest faktycznie jak sprawdzą, a jak okaże się że za miesiąc padnie np. automat lub silnik? Naprawią go w ramach takiej gwarancji? Cena z kosmosu za sprawdzenie auta.

mirekk1972 napisał(a):Myślę, że w pół ceny powinieneś się zmieścić.

Do 300zł to uczciwa cena za kompleksowe sprawdzenia samochodu. Powyżej tej ceny to jedynie naciąganie klienta na dodatkowe koszty. Dodatkowo warsztat który wykonuje taką usługę powinien w cenie wystawiać certyfikat za nią z podanym przebiegiem i numerem VIN tego auta.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

08 Gru 2016, 10:30

Cześć, moim zdaniem powinieneś poszukać odpowiedniego warsztatu na necie. Poczytać opinie klientów na temat cen, usług itd. Ja szukałem na http://szukamuslugi.com/ i znalazłem parę fajnych firm. Może Tobie też się uda? Powodzenia :)
Auto2016
Obserwowany
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 16 11 2006
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: Audi A4
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Hybryda
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód