Sprinter - zatrzaśnięte rozsuwane drzwi

29 Cze 2016, 16:15

Witam,

Mam problem z zatrzaśniętymi drzwiami w Sprinterze 308 CDI rocznik 2003. Przez nieuwagę zatrzasnąłem zasuwane drzwi, nie są zamknięte do końca pozostała lekka szczelina, nie mogę ich otworzyć ani domknąć do końca. Problem w tym, że zamkąałem je od środka i wtedy zasunałem. Nie da rady ich w ogóle otworzyć przez co nie mogę się dostać do środka paki ; przy próbie otwierania kluczyk w zamku kręci się nie odblokowując mechanizmu. Tylne drzwi mają zepsuty zamek, więc przez nie nie mogę się dostać do środka. Nie jest to żadna wina elektroniki, samochód nie posiada centralnego. Liczę na Waszą pomoc :D

Pozdrawiam
siemaeniu500
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Skoda

30 Cze 2016, 12:19

Weź kawałek drutu (ok. 1,5m) zrób oczko na końcu z taką zaciskającą się pętelka i przez szczelinę nad drzwiami włóż próbując złapać i wyciągnąć do góry ten pipek od zamykania drzwi. Powinno się udać tylko potrzeba trochę cierpliwości.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Testy systemu zdalnego sterowania samochodem - Audi
    Praktyczne testy systemu zdalnego sterowania samochodem, przeprowadzone przez Audi przed trzema tygodniami na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, spotkały się z dużym zainteresowaniem. Teraz producent po ...