Sprowadzanie samochodów

Sprowadzanie samochodów

26 Cze 2011, 21:29

Chciałbym się zająć sprowadzaniem samochodów. Proszę o informację, czy to opłacalny biznes. Będę również wdzięczny za podanie jakiegoś ciekawego serwisu internetowego o tej tematyce, ponieważ jestem zielony w tym temacie.
szuti7
Nowicjusz

Miejscowość: z Polski

Re: Sprowadzanie samochodów

28 Cze 2011, 10:52

Czy opłacalny biznes to nie wiem. Słyszałem, że jak ma się pewnych dostawców to bardzo dobry biznes.
superflier
Obserwowany

Auto: skoda

15 Sie 2011, 08:39

Wpisz w wyszukiwarce i napewno znajdziesz taki temat,możesz również zagadać na forum biznesowym. Tam udzielą Ci konkretnych porad odnośnie opłacalności sprowadzania samochodów.
Lokalizuj
Nowicjusz

Miejscowość: POLSKA

15 Wrz 2011, 08:57

Najbardziej się opłaca sprwadzać rozbite i sprzedawać jako nowe. Stara prawda, niestety
kapodiso
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 626
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego
    Producenci samochodów przewidują, że w ciągu najbliższych lat na rynku pojawią się zaawansowane systemy zautomatyzowanego prowadzenia o znacznie szerszym działaniu niż obecnie. Jednak nowe badania pokazują, że wielu ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • GTP Light
      El Toro Loco - Monster Truck, 10
      Tor Poznań Track Day - I edycja 2012 : 23
      Tuning Show