Sprowadzanie samochodów

Sprowadzanie samochodów

26 Cze 2011, 21:29

Chciałbym się zająć sprowadzaniem samochodów. Proszę o informację, czy to opłacalny biznes. Będę również wdzięczny za podanie jakiegoś ciekawego serwisu internetowego o tej tematyce, ponieważ jestem zielony w tym temacie.
szuti7
Nowicjusz

Miejscowość: z Polski

Re: Sprowadzanie samochodów

28 Cze 2011, 10:52

Czy opłacalny biznes to nie wiem. Słyszałem, że jak ma się pewnych dostawców to bardzo dobry biznes.
superflier
Obserwowany

Auto: skoda

15 Sie 2011, 08:39

Wpisz w wyszukiwarce i napewno znajdziesz taki temat,możesz również zagadać na forum biznesowym. Tam udzielą Ci konkretnych porad odnośnie opłacalności sprowadzania samochodów.
Lokalizuj
Nowicjusz

Miejscowość: POLSKA

15 Wrz 2011, 08:57

Najbardziej się opłaca sprwadzać rozbite i sprzedawać jako nowe. Stara prawda, niestety
kapodiso
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 626
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006