Sprowadzenie auta?

Sprowadzenie auta?

31 Sie 2009, 11:55

Witam panowie serdecznie, postanowiłem kupić sobie autko SEAT L EON 1,9TDI 110KM. Po przejrzeniu wszystkich ogłoszeń w internecie, żaden mi nie odpowiadał więc postanowiłem znaleźć w Warszawie (i niedalekich okolicach) jakiś serwis/komis, który pomógłby mi sprowadzić takowe auto. Ku mojemu zdziwieniu b. ciężko jest coś znaleźć - i tu zwracam się z prośbą o jakiekolwiek namiary na osoby/komisy/i inne tego typu 'firmy', które pomogły by mi w sprowadzeniu auta z Niemiec. Uwierzcie, korzystałem z googli i znalazłem zaledwie 1 ogłoszenie pochodzące z Warszawy, które zajmowało się sprowadzaniem aut na zamówienie ;o

Z gory dziękuje za wszelaką pomoc.

PS.
Jeżeli źle trafiłem z działem proszę admina o przesunięcie tematu, ale nie kasowanie.
grubyleon
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Sprowadzenie auta?

19 Lis 2009, 12:45

no zawsze mozesz szukac sam na stronkach typu autoscout.de lub mobile.de tylko problem teog typu ze piekne auta w dobrych cenach raczej nie wyrwiesz a w polsce wszystko po dzwonkach
greyt
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
    Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Z370, Bogart Racin Team, sprint
      BMW E30 PickUp, 2
      1987 Chevrolet Silverado Truck
      Sébastien Ogier I miejsce w klasie S2000 w Rajdzie Szwecji : 4