Sprowadzenie Auta z Francji

Sprowadzenie Auta z Francji

23 Mar 2016, 10:25

Witam Panów , mam pytanie do kogoś kto ma o tym pojęcie , więc mam zamiar ściągnąć auto z Francji ( wszystko już dograne dogadane tylko przyjechać i wrócić nim na kołach) a mam taki pytanie czy ja muszę wykupywać jakieś dodatkowe ubezpieczenie jeżeli jest ważne , druga sprawa tablice po wymeldowaniu auta zostają nadal oryginalne, więc trzeba wykupić jakieś dodatkowe czy też nie ? Proszę o pomoc, Pozdrawiam
dwikozy
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 10 1997
Przebieg/rok: 24tys. km
Auto: BMW
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego
    Producenci samochodów przewidują, że w ciągu najbliższych lat na rynku pojawią się zaawansowane systemy zautomatyzowanego prowadzenia o znacznie szerszym działaniu niż obecnie. Jednak nowe badania pokazują, że wielu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW Group, samochody elektryczne
      Lexus LS600hL, przód
      Ferrari California, tył
      Arctic Cat Wildcat X 1000i H2 PS 4x4