Sprzedam radio MP3/VIDEO DVD

sprzedam radio MP3/VIDEO DVD

08 Mar 2011, 14:52

sprzedam moje prywatne radio z drugiego samochodu takie jak w tej aukcji :
aukcja allegro

Cały komplet jak ze sklepu - czyli radio, pilot, baterie, futerał na panel, oryginalne opakowanie, antena, kabelki - dodaję kartę pamięci 1 GB oraz pendriva gratis .

Radyjko świetnie radzi sobie z divixami i napisami do nich, odtwrza dvd, mp3, itd.. sprzedaję ponieważ oddaję ten samochód żonie, która nie potrafi tego radia obsługiwać.

Radio jest jeszcze na gwarancji (ok. 6 miesięcy producenta)

Folia na wyświetlaczu - stan jak nowy
cena 550zł <-- do negocjacji --- Jestem z Katowic i jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę dowieźć radio do 25 kilometrów .

dokładny opis tego co potrafi to radio tutaj --- > oficjalna strona producenta

ewentualnie wymienię się na iphona 3G lub 3GS (tylko w dobrym lub bardzo dobry stanie)

Dodam, tylko że radio gra naprawdę dobrze - jest obecnie w Lanosie i naprawdę gra b. dobrze !

p.s do adminów - przepraszam jeśli umieściłem w złym dziale

[ Dodano: 18 Marzec 2011, 09:56 ]
Image
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
adam-and1
Aktywny

Miejscowość: Katowice
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: szukam igły ;-)
Paliwo: Benzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    [D] 159 1,9JTDM / 320d e90 / C 220 CDI w203 / S60 2,4 D5 [D] 159 1,9JTDM / 320d e90 / C 220 CDI w203 / S60 2,4 D5
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Alfa Romeo 159 1,9JTDM - 150KM - BMW 320d ...

•  
    • Warto przeczytać
    • CarGO camper i przyroda
      Lexus IS 300h, bagażnik
      stilo
      Old car