Sprzedawca w salonie samochodowym

Sprzedawca w salonie samochodowym

30 Kwi 2014, 09:01

Witam, bede kandydowal na sprzedawce w autoryzowanym salonie sprzedazy samochodów nowych, mam doświadczenie w branzy ale nie w salonie dealerskim, dlatego mam pytanie do osob ktore pracowaly w salonie lub kupowaly nowy samochodów jak dokladnie przebiega obsluga klienta przez sprzedawce, czyli po kolei jakie pytania zadaje sprzedawcam, jak preznetuje samochód, bardzo mi zalezy na tych informacjach, bylbym wdzieczny za pomoc
0606609491
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 04 1984
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: opel

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu
    Zimą, parkując auto na zewnątrz, musimy liczyć się z tym, że zastaniemy nasz samochód pokryty śniegiem czy nawet lodem. Aby poradzić sobie z tymi niespodziankami i odpowiednio przygotować samochód do jazdy potrzebujemy przede ...
    Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006