Sprzedawcy, komisy w Warszawie i okolicach

Sprzedawcy, komisy w Warszawie i okolicach

11 Wrz 2013, 19:30

Witam. Chciałbym zapytać których sprzedawców lub które komisy samochodowe polecacie w Warszawie i okolicach. Zamierzam zmienić samochód i zastanawiam się teraz nad jakimś używanym do mniej więcej 23000 zł. Mam 3 typy:
- Kia Carens 2007-2008 rok, w benzynie
- Toyota Avensis 2003-2004 rok, 2.0 benzyna
- Mazda 6 2004-2005 rok, 1.8 lub 2.0 benzyna
Z góry dziekuje za pomoc.
sabaj
Obserwowany

Auto: Nissan Note
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: Sprzedawcy, komisy w Warszawie i okolicach

23 Paź 2014, 12:49

Powiem Ci, że świetne wózki widziałem ostatnio na placu na Krakowskiej w Warszawie. Naprawdę ładne auta oni oferują. Wszedłem sobie wczoraj na stronkę tego komisu, to powiem, że najbardziej to mnie kręci Aston Martin z 2008, który mają w ofercie. Prawdziwe cacuszko...
Onedrzej
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 06 2011
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1999

Re: Sprzedawcy, komisy w Warszawie i okolicach

23 Paź 2014, 21:37

Odradzam każdemu ten komis. Auta w fatalnym stanie. Obsługa jeszcze gorsza.
Gość chciał mi tam kiedyś wcisnąć zaniedbaną, podrapaną w środku Mazde 6. W dodatku nie odpaliła :) A człowieka, który by mi otworzył jakiś samochód to sam musiałem szukać po wszystkich budynkach. W jednym powiedzieli mi, że kolega który miał klucz od interesującego mnie samochodu gdzieś wyszedł i oni nie mogą go znaleźć. Tzn. jeden "sprzedawca" mi tak powiedział. Bo drugi, żółty, nawet nie spojrzał w moją stronę. Zbyt zajęty był grą na komputerze.
sabaj
Obserwowany

Auto: Nissan Note
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006