Sprzedaż auta z Holandii

Sprzedaż auta z Holandii

30 Wrz 2016, 16:18

Witam
Mam pytanie odnośnie sprzedaży samochodu osobowego. Sprowadziłem auto z Holandii i chciałbym je sprzedać bez rejestracji w Polsce czy jest to możliwe. Na auto wystawiona została faktura imienna z moimi danymi, akcyzę opłaciłem jak myślicie da się sprzedać takie auto? Albo czy takie auto można oddać na złom?
misieky
Obserwowany

Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: VW b7
Silnik: 140
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

Re: Sprzedaż auta z Holandii

10 Paź 2016, 14:08

Jak najbardziej można sprzedać auto bez przerejestrowania go na siebie. Musisz jedynie pamiętać, by nabywcy przekazać także umowę zawartą z poprzednim właścicielem. Chodzi o to, by była ciągłość umów między osobą w dowodzie, a nabywcą.

Podobnie przy złomowaniu pojazdu nie jest konieczne przerejestrowanie na siebie.
Porównywarka OC i AC Ubea.pl - znajdujemy najtańsze OC oraz AC dopasowane do Ciebie
Ubea
Początkujący

Miejscowość: Wrocław
Auto: Opel Astra
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Lakiernia powłok zewnętrznych Lakiernia powłok zewnętrznych
    Audi uruchomiło w swojej fabryce w Ingolstadt nową lakiernię powłok zewnętrznych. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu Audi AG ds. produkcji, razem z dyrektorem fabryki Albertem Mayerem i przewodniczącym Rady Zakładowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006