Sprzedaż nie przerejestrowanego samochodu

Sprzedaż nie przerejestrowanego samochodu

12 Lut 2016, 19:06

Witam, kupiłem 29 stycznia tego roku samochód, jednak przed zakupem nie sprawdziłem jakie będą koszty ubezpieczenia, a nie widzi mi się tracić prawie 1.500 zł na to. Więc chce sprzedać ten samochód, jednak jedyną rzeczą jaką na razie zrobiłem było opłacenie podatku. Więc piszę tutaj aby się dowiedzieć czy jest możliwość sprzedania samochodu bez przerejestrowywania go na mnie.
troian
Obserwowany

Auto: bmw e36
Paliwo: Diesel

Re: Sprzedaż nie przerejestrowanego samochodu

12 Lut 2016, 19:51

troian napisał(a):Więc piszę tutaj aby się dowiedzieć czy jest możliwość sprzedania samochodu bez przerejestrowywania go na mnie.
Tak mozesz go sprzedać.Nowemu kupcowi musisz tez dać orginal umowy k/s pomiędzy Tobą a poprzednim wlaścicielem...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Sprzedaż nie przerejestrowanego samochodu

12 Lut 2016, 21:32

Dzięki za pomoc :)
troian
Obserwowany

Auto: bmw e36
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili