Sprzedaż samochodu do komisu - pytanie

Sprzedaż samochodu do komisu - pytanie

18 Kwi 2016, 13:42

Witam,
Kilka dni temu sprzedałem swój samochód w komisie, teraz nie wiem czy postąpiłem słusznie. Sprzedawca poprosił mnie, żeby na razie wystawić umowę komisową, (dał mi kasę za sprzedaż), a za 2-3 tygodnie da mi fakturę za ten samochód. Nie mam umowy kupna sprzedaży, tylko dał mi umowę komisową, tłumaczać że chce samochód przerzucić z jednej firmy do drugiej, aby uniknąć jakiegoś podatku. Czy jest w tym jakiś haczyk? Pieniądze otrzymałem, ale nie mam umowy kupna sprzedaży. Czy mam się czegoś obawiać?
Pioro
Nowicjusz

Auto: CC

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili