Sprzedaż

Sprzedaż

12 Maj 2016, 01:39

Witam w 2008 roku kupiłem skuter jest on zarejestrowany na mojego tatę a ja jestem współwłaścicielem w lutym została dokonana umowa darowizny w której tata oddaje mi swoją część skutera mi, jest podbite przeż urząd skarbowy, teraz chce sprzedać skuter i czy mogę to zrobić z umową darowizny, mimo że w dowodzie rejestracyjnym jest mój tata i ja bo dowodu nie zmieniałem po doknaniu umowy darowizny, czy mogę sprzedać skuter podkreślam że mumowa jest z 10 lutego a mamy maj
CZATEK8294
Obserwowany

Prawo jazdy od: 31 03 1993

Re: Sprzedaż

12 Maj 2016, 19:04

CZATEK8294 napisał(a): teraz chce sprzedać skuter i czy mogę to zrobić z umową darowizny, mimo że w dowodzie rejestracyjnym jest mój tata i ja bo dowodu nie zmieniałem po doknaniu umowy darowizny,
Mozesz tak zrobić....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...
    Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
    Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda 1800, Motor
      Men's Day 2010
      Audi A6 - THE BEST CAR 2011 : 5
      VERVA Street Racing 2010