Sprzęgło Ford Focus mk1 2.0 zetec lpg

Sprzęgło Ford Focus mk1 2.0 zetec lpg

29 Lis 2016, 14:38

Witam, mam nadzieje, że owy temat zgadza się z tą częścią forum bo nie wiedzialem gdzie się zapytać koledzy o pomoc :)

Pół roku temu zakupiłem focusa mk1 2.0 zetec od pewnej damy która posiadała go od 2011 roku (sprowadziła z Niemiec). Sprzęgło było dojechane ale zdawało się do użytku jeszcze. Niestety teraz nastąpił moment kiedy to ślizga się na biegach 4/5 przy niskich obrotach. Liczę się z wymianą kompletnego sprzęgła. Tak więc pytanie jest takie, jaki kompletny zestaw polecacie (zalezało by mi jak najtaniej) oraz ile będzie mnie na oko kosztować robocizna.

Poza tym mam jeszcze problem z odpalaniem na zimnym silniku, mianowicie strasznie dymi. Dzieje się tak tylko przy pierwszym odpalaniu w ciągu dnia, później już wszystko jest w porządku. Wygląda to tak, jakby spaliny gdzieś się lokowały. Nie wiem, jeśli chodzi o motoryzacje jestem totalnym laikiem :P

Pozdro !
lesko1909
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód