Stacja Multimedialna ?

Stacja Multimedialna ?

25 Cze 2009, 21:18

Ogólnie mam zamiar sobie sprawić takie coś jak stacja multimedialna w moim samochodzie Mercedes W124 E500 ;) i pytanie co mozecie mi polecic patrze na alpine ale nie wiem czy warto koszt około 2000 ale generalnie mało nowych sprzętów tym bardziej na allegro. Co możecie mi polecic ?
Zordrak
Początkujący

Miejscowość: Gdańsk

03 Lip 2009, 18:52

alpine jak najbardziej dobry wybor tylko ze musisz szukac wysokich modeli bo te tansze graja raczej slabo
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...
    Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili