Stacja Multimedialna ?

Stacja Multimedialna ?

25 Cze 2009, 21:18

Ogólnie mam zamiar sobie sprawić takie coś jak stacja multimedialna w moim samochodzie Mercedes W124 E500 ;) i pytanie co mozecie mi polecic patrze na alpine ale nie wiem czy warto koszt około 2000 ale generalnie mało nowych sprzętów tym bardziej na allegro. Co możecie mi polecic ?
Zordrak
Początkujący

Miejscowość: Gdańsk

03 Lip 2009, 18:52

alpine jak najbardziej dobry wybor tylko ze musisz szukac wysokich modeli bo te tansze graja raczej slabo
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...
    Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MTL - Autosalon
      Scania Tiger
      IMG 2024
      Mimonske Valky XII