Stacje Kontroli Pojazdów

Stacje Kontroli Pojazdów

31 Sie 2010, 10:51

Witam. Ostatnio miałem taka sytuację (jak to każdy prawdziwy kierowca :oops: ) że w Polsce skończył mi się przegląd (oczywiście sam się nie skończył - tylko pamięć mi się skończyła) i podjechałem na Stację Kontroli Pojazdów na Warmi. Nie pamiętam jak się nazywała ale to była sieciówka (jakaś nowa) CERTUS Diagnostic i powiem wam, że fajnie mnie obsłużyli. Profesjonalnie, szybko i generalnie ok. Ale nie o to chodzi. Wszedłem na ich stronę tzn tej sieci i maja kilka innych stacji w Polsce. Czy ktoś był i może coś powiedzieć na ten temat? Tak z ciekawości. :lol:
lucky9
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rambler Marlin Rambler Marlin
    Rambler Marlin - samochód osobowy klasy średniej produkowany pod marką AMC (American Motors Corporation) w latach 1965–1967. Jedyną dostępną opcją nadwoziowa był 2-drzwiowy fastback, napęd przenoszony był na ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Peugeot 2008
      Dziewczyny
      Strony zjazd, terenowa ciężarówka, Scania
      Mercedes-Benz 190 SL Cabrio