Stacje Kontroli Pojazdów

Stacje Kontroli Pojazdów

31 Sie 2010, 11:51

Witam. Ostatnio miałem taka sytuację (jak to każdy prawdziwy kierowca :oops: ) że w Polsce skończył mi się przegląd (oczywiście sam się nie skończył - tylko pamięć mi się skończyła) i podjechałem na Stację Kontroli Pojazdów na Warmi. Nie pamiętam jak się nazywała ale to była sieciówka (jakaś nowa) CERTUS Diagnostic i powiem wam, że fajnie mnie obsłużyli. Profesjonalnie, szybko i generalnie ok. Ale nie o to chodzi. Wszedłem na ich stronę tzn tej sieci i maja kilka innych stacji w Polsce. Czy ktoś był i może coś powiedzieć na ten temat? Tak z ciekawości. :lol:
lucky9
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Civic VI 1,5 / Elantra 1,6 / Carisma 1,6 / 45 1,6 / Octavia I 1,6 [C] Civic VI 1,5 / Elantra 1,6 / Carisma 1,6 / 45 1,6 / Octavia I 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - liftback segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2001r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Civic VI 1,5 - 114KM - Hyundai ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lancia Delta
      Volkswagen Golf - 300 KM, 480 NM
      MINI Cooper S, licznik, zegary
      Volkswagen Polo 2012 : 6