Sterowanie radiem z kierownicy w Matizie

Sterowanie radiem z kierownicy w Matizie

14 Paź 2010, 12:22

Witam!

Jestem tutaj nowy i to mój pierwszy post:-) Otóż mam pewną sprawę...
Jestem (szczęśliwym :mrgreen: ) posiadaczem Daewoo Matiza rocznik 1999. Kilka miesięcy temu zakupiłem radyjko firmy Pioneer DEH-2200 UBB ([link wygasł]). Radio działa świetnie. Ale chciałbym móc sterować nim z kierownicy. Czy jest to możliwe? Jeśli tak to co trzeba kupić i ile może to mniej więcej kosztować?

Nie szukałem w wyszukiwarce czy był taki post - jeśli był to sory. Ale zależy mi na konkretnej do mojego przypadku odpowiedzi.
JarekC
Nowicjusz

Miejscowość: Skarszyn

Re: Sterowanie radiem z kierownicy w Matizie

14 Paź 2010, 19:04

z tego co pamiętam to trzeba coś dokupywać nie pamiętam ale kosztowało coś koło 100zł
Rafal1234
Nowicjusz

Miejscowość: bychawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...
    Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006