Stłuczka - ubezpieczenie

Stłuczka - ubezpieczenie

17 Lip 2016, 18:52

Witam. Miałem incydent swoim BMW e46 2.0d. Ja ustrzeliłem gościa przede mną zaś we mnie wjechało Uno. Rzeczoznawca z ubezpieczalni ustalił, że zderzak tylni do malowania + do wymiany kompletny hak. Możecie mniej więcej ocenić na jakie pieniądze mogę liczyć?

Pozdro ;)
JanekDzbanek
Nowicjusz

Auto: brak

Re: Stłuczka - ubezpieczenie

05 Sie 2016, 22:17

Konsultowałeś to rzeczoznawcą niezależnym? Ja nie ufam szczerze tym z ubezpieczalni, wiadomo że zawsze będą szli po lini najmniejszego oporu. Można spróbować u tego gościa, cieszy się dobrą opinią [reklama] sam korzystałem i można mu zaufać.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 06 Sie 2016, 17:06, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Andrzej78
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 10 2000
Auto: BMW M3

Re: Stłuczka - ubezpieczenie

08 Sie 2016, 09:30

@JanekDzbanek poczekaj na wycenę od ubezpieczyciela i wtedy będzie można się nad tym pochylić i porównywać to z czymkolwiek, Ty zawsze masz prawo odwołać się od decyzji i jeśli dobrze uargumentujesz swoją wycenę (np. popartą ceną części dostępnych na rynku lub oceną innego rzeczoznawcy) to od razu będziesz wiedział czy odwoływanie się ma sens.
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...
    Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili