Stłuczka w ASO

Stłuczka w ASO

28 Sie 2015, 13:29

Witam,
oddałem auto do naprawy w ASO na wlasny koszt, bo wolałem mieć pewność, że jest w dobrych rękach. Narazie mam tylko OC.
Auto w ASO jest już ponad dobre 2 tygodnie, naprawda najpierw przedłużyła się z uwagi na błotnik który miał zostać wymieniany i go zamówili ale dostawa sie opóżniła. Dziś dostałem telefon od Pana z serwisu ze przy wyjeżdzaniu z lakierni (auto juz całe zrobione, to co miało być wymienione i polakierowane) jakis cymbał porysował zderzak.1. Czy mając w tym przypadku tylko OC mogę ubiegać się o odszkodowanie?, 2. Nie mam pewności, ze nie jest on pęknięty czy wgniecony tak jak zapewnia mnie serwis, czy brac miernik i wrazie czego droga sądowa? Serwis polakieruje zderzak za darmo i dostane rabat na wczesniejsza naprawe.

Michał
Babaam
Obserwowany

Auto: Skoda Fabia 2

Re: Stłuczka w ASO

03 Wrz 2015, 11:29

Babaam napisał(a):Serwis polakieruje zderzak za darmo i dostane rabat na wczesniejsza naprawe.

Skoro tak zrobią to po co masz dodatkowo kombinować z wcześniejszymi punktami które opisałeś wyżej? Ja bym to zostawił i sprawdził tylko jak zderzak będzie zrobiony.
Miernikiem nie sprawdzisz bo zderzak jest plastikowy. Jeżeli był tylko porysowany to żadnej szpachli nie będzie.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Stacja tankowania wodoru w Belgii Stacja tankowania wodoru w Belgii
    Belgia dołączyła do stale rozrastającej się europejskiej sieci stacji tankowania wodoru. Pierwsza publiczna stacja została uruchomiona na terenie Toyota Motor Europe w Zaventem pod Brukselą. To wydarzenie otwiera Toyocie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Tigra, właściciel i sędzia
      Mercedes-Benz W128 220SE Ponton, 1959 rok
      Summer Cars Party 2010
      Zmiana koloru Lexus RX
      Jeep Grand Cherokee