Stopery do dywaników - pytanie

Stopery do dywaników - pytanie

10 Mar 2012, 15:08

Witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jak nie to proszę mnie poprawić.
Mam do was pytanie, chciałem zamówić sobie dywaniki welurowe do auta lecz mam problem ze stoperami jakie mam zamówić.(owalne czy okrągłe)
W podłodze mojego samochodu wystają z przodu takie jakby grzybki :D lecz nie wiem czy stopery w dywanikach mają być owalne czy okrągłe.
Zamieszczam zdjęcie
Image

Moim zdaniem są owalne lecz w środku tego stopera jest okrągła dziurka tak jak by pod stoper okrągły na wcisk.
Pomóżcie i proszę o szybką odpowiedź
dzieki i pozdr.
hubert07
Nowicjusz

Miejscowość: Pionki

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili