Stopery do dywaników - pytanie

Stopery do dywaników - pytanie

10 Mar 2012, 15:08

Witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jak nie to proszę mnie poprawić.
Mam do was pytanie, chciałem zamówić sobie dywaniki welurowe do auta lecz mam problem ze stoperami jakie mam zamówić.(owalne czy okrągłe)
W podłodze mojego samochodu wystają z przodu takie jakby grzybki :D lecz nie wiem czy stopery w dywanikach mają być owalne czy okrągłe.
Zamieszczam zdjęcie
Image

Moim zdaniem są owalne lecz w środku tego stopera jest okrągła dziurka tak jak by pod stoper okrągły na wcisk.
Pomóżcie i proszę o szybką odpowiedź
dzieki i pozdr.
hubert07
Nowicjusz

Miejscowość: Pionki

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe
    W sytuacji gdy rosną wymagania odnośnie do standardów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych pojazdów, coraz większą uwagę zwraca się na optymalne wykorzystanie posiadanego taboru. Jest to jeden z powodów, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006