Strefa B - KrK

06 Gru 2009, 04:47

Witam,

Interesuja mnie przepisy dotyczace wjazdu w strefe B w Krakowie. Slyszalem, ze jest mozliwosc podpisania umowy z mieszkańcem na uzycznie pojazdu?
Jak to funkcjonuje itd. np czy dotyczy to tez osob ktore sa zameldowane tymczasowo (mieszkaja tymczasowo)?
Wszelkie informacje jaki macie na ten temat przydalby mi sie bardzo!

Dziekuje z gory za pomoc;)
Jozemse
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: KRK

06 Gru 2009, 20:19

Z tego co słyszałem,to kierowcy robili takie kombinacje,ale zajęła się tym najpierw Straż Miejska a następnie policja.Kilka spraw trafiło do sądu w sprawie o fałszowanie dokumentów - były nieprawdziwe dane.
Na ile to jest prawda,to nie wiem,ale tak pisali kiedyś w necie na interii i na stronie Krakowa.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

06 Gru 2009, 21:22

Jozemse napisał(a):Interesuja mnie przepisy dotyczace wjazdu w strefe B w Krakowie. Slyszalem, ze jest mozliwosc podpisania umowy z mieszkańcem na uzycznie pojazdu?
nie, musi być współwłaścicielem
Jozemse napisał(a):Jak to funkcjonuje itd. np czy dotyczy to tez osob ktore sa zameldowane tymczasowo (mieszkaja tymczasowo)?
nie, musi być meldunek na stałe
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dacia Jogger Extreme - terenowa w każdym calu
    W ramach debiutu rynkowego modelu Dacia wprowadzi do sprzedaży limitowaną serię Jogger Extreme o wyraźnie zaakcentowanych cechach auta terenowego. Będzie dostępna w pięciu kolorach nadwozia: Czarna Perła, Szary Comète, ...
    Więcej o 160 kilometrów dróg w systemie viaTOLL
    Przybywa nam dróg w ogólnopolskiej sieci dróg płatnych viaTOLL. Aktualnie viaTOLL powiększy się o kolejne 160 kilometrów. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów od 30 marca br. do mapy ...