Strona internetowa

Strona internetowa

18 Mar 2011, 06:30

Witam, nie wiem czy akurat to dobre miejsce, ale w końcu logowanie na jakimś forum dla jednego tematu takie sobie, więc tutaj. Mianowicie chcę założyć stronę internetową darmową czy takie aby na pewno istnieją? Chodzi mi o portal który oferuje strony ale zamiast opłat od założycieli danego adresu wyświetla reklamy itp. a nie np. za darmo rok a jak strona nabierze wartości to $ z nawiązką. Znalazłem coś takiego jest tylko wzmianka o reklamach ale nic o płatnościach http://www.natop.pl/regulamin_korzystan ... -33-p.html może macie jakieś sprawdzone miejsca na stronkę, gdzie sami macie stronę sklepu, warsztatu itp? Żeby nie było reklamy to na Priva też może być :mrgreen:
Pozdrawiam !
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz

Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006