Studium policealne samochodowe

Studium policealne samochodowe

22 Maj 2011, 19:47

witam czy są u nas w kraju takie szkoły? z dobrym zapleczem warsztatowym ? mogą być płatne :p prosze mi coś polecic? moze są jacyc absolwenci na forum?
matheo1990
Nowicjusz

Re: Studium policealne samochodowe

23 Maj 2011, 16:24

Niewiem skad jestes ale u mnie w sasiednim miescie (Katowice) jest taka szkoła,sam mialem tam isc ale plany sie zmieniły.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

23 Maj 2011, 17:22

czesc ja na przykład chodzilem do Bytomia tu masz strone www.zsms.bytom.pl polecam
RTK
Nowicjusz

Miejscowość: Będzin

24 Maj 2011, 11:58

myslałem o szkole w gliwicach http://www.zssam-gliwice.pl/ ponieważ ze strony wynika ze maja fajne warsztaty. Jestem z południa polski wiec to nie problem. A mógłby Pan powiedzieć coś wiecej na temat szkoły w bytomiu? Dużo się pan tam nauczył? i czy możliwe jest też robienie kierunku elektronika samochodowego razem z mechanikiem? W jakie dni są zajecia? Chciałbym coś wiedzieć zanim sie przejadę i może złoże papiery
matheo1990
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006