Stukanie w samochodzie

Stukanie w samochodzie

22 Lut 2013, 09:35

Witam,

Może ktoś z was się spotkał z takim czymś a mianowicie stuka mi w Mondeo MK3 w okolicach tylnego prawego słupka tak jak by się coś walało po bagażniku (bagażnik jest pusty) nie mam pojęcia co to jest ale strasznie mnie to denerwuje...;/
szymonmk3
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 04 1991
Auto: Ford Mondeo MK3

Re: Stukanie w samochodzie

22 Lut 2013, 14:48

A stuki są cały czas czy tylko np. jak jedziesz po dziurawej drodze ? Bo jeśli to drugie to może poduszka amortyzatora albo coś ze sprężyną amortyzatora, może się poluzowała albo pękła. Ale to i tak musisz iść na podnośnik albo kanał :)
Logic
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 09 04 1994
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Range Rover Sport
Silnik: 3.0 Diesel 255KM
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

Re: Stukanie w samochodzie

03 Maj 2013, 09:39

Generalnie występuje tutaj problem z zawieszeniem i to co mogę zaproponować- sprawdzić sprężyny oraz poduszki na diagnostyce. daj znać co wykazało.
Ozon24
Nowicjusz

Auto: BMW 525
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW seria 6, 4-drzwi
      Morgan 4/4 VII Serii
      Trzykołowiec
      Porsche 911 Turbo, tył