Subaru Justy 1.2AWD 91r

Subaru Justy 1.2AWD 91r

19 Sty 2011, 16:08

Chciałbym sie zapytać jak długo pojezdze.
Dzisiaj jechałem swojm autem Subaru Justy 1.2AWD 91r i cos strzeliło w sprzęgle.Pedał nisko i lekko bierze ale da sie jezdzić myśle że to napinacz bo linka jest dobra, auto nie szarpie prowadzi sie normalnie.
Ostatnio edytowany przez justy, 21 Sty 2011, 17:59, edytowano w sumie 1 raz
justy
Nowicjusz

Miejscowość: xxx

Re: sprzęgło lekko bierze i nisko

20 Sty 2011, 11:38

Sprawdz przy pedale sprzęgła napinacz,zazwyczaj plastikowy z prężyną.
życie jest zbyt krótkie żeby jezdzić przepisowo lub dieslem...
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie

Re: sprzęgło lekko bierze i nisko

20 Sty 2011, 16:18

było wymieniane sprzęgło , ale czegoś nie wymienili jednej części i strasznie ciezko chodzil pedal sprzęgła i nie mogłem sie na początku przyzwyczaić bo tak ciezko chodzil prawie jak hamulec. ps. pedał sprzęgła stoi wysoko ale czuć dopiero przy podłodze i jak podszedłem do silnika i odpielem linkę to mogłem palcem mogłem ruszać te sprzeglo przy skrzyni.
justy
Nowicjusz

Miejscowość: xxx
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    [VAN-C] Xsara Picasso 1,6 / C-Max I 1,8 / Zafira B 1,9 / Scenic II 1,9 [VAN-C] Xsara Picasso 1,6 / C-Max I 1,8 / Zafira B 1,9 / Scenic II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kompaktowy minivan - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xsara Picasso 1,6 HDi - 109KM - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kuba Przygoński z ORLEN Team
      Lexus CT 200h
      Skoda S966 Supersport
      Skoda Octavia I