SUV.Terenowy do 20 tys, 4x4

22 Lut 2015, 23:02

Witam, chce kupić SUVa lub terenówkę ale nadającą się też na szose - 70%. Potrzebuje silnego auta które pociągnie przyczepkę 1500 kg na mokrej trawie, ziemi. Koniecznie 4x4. Na auto mogę przeznaczyć ok 20 tys i myślałem o :
Kia Sportage 2
H. Tucson
Kia Sorento - faworyt
Nissan X-Trail
Macie jeszcze jakieś propozycje ? chciałbym żeby spalanie ON nie przekradzało 11l a gazu to juz bez znaczenia :)
najważniejsza jest bezawaryjność i trwałośc
ASSAM
Nowicjusz
 
Posty: 38
Auto: Ford fiesta
Silnik: 1.25
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2005

22 Lut 2015, 23:18

Gdy sam szukałem suva (już mi przeszło) rozglądałem się za Toyota RAV-4 II, w tych pieniążkach możesz coś wyrwać z początku produkcji.
gotlek
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 07 05 1991
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Suzuki GS500
Silnik: 0.5 46KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

23 Lut 2015, 18:29

Największą wadą Sorento są turbiny o słabej żywotności w 2,5CRDi. Podobnie w bliźniaku czyli Hyundaiu Terracanie.

Ciężko będzie o ładnego Sportage i Tucsona z napędem 4x4, bo większość w tej cenie u nas to FWD ale poszukać nie zaszkodzi
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

23 Lut 2015, 19:37

Macie jeszcze jakieś propozycje ? a co z x-trail?
ASSAM
Nowicjusz
 
Posty: 38
Auto: Ford fiesta
Silnik: 1.25
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    5 niezwykłych aut przy współpracy Yamahy
    Dla wielu Yamaha to przede wszystkim słynne motocykle i świetny sprzęt grający. Ale fani sportowych samochodów wiedzą, że połączenie tej japońskiej marki z czterema kółkami daje ciekawe rezultaty. Dowodem tego ...
    Motoryzacyjne Słowo Roku 2019
    Elektromobilność, suwak, a może hybryda? Przedstawiciele branży automotive po raz pierwszy w Polsce wybrali "Motoryzacyjne Słowo Roku" w plebiscycie przygotowanym przez sieć ProfiAuto. Wyniki pokazują, że miniony rok zdominowała ...