Suzuki Swift - problem z check engine

Suzuki Swift - problem z check engine

24 Lip 2014, 16:34

Witam. Mam problem z odpalaniem mojego swifta 1.0 , 1997rok. gdy przekrecam kluczyk w stacyjce to raz check mi sie pali i wtedy normalnie odpala na dotyk a nieraz miga i musze x razy wyciagac i wkladac kluczyk i czekac az przestanie migac. dodam ze kupilem dopiero samochod i jezdzi bez zarzuty. Pozdrawiam i z gory dziekuje :)
mikus645
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 12 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: swift
Silnik: 1.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...
    Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili