Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

24 Mar 2009, 09:19

Witam...!!
Mam pewien problem z samochodem poniewaz w czasie jazdy zapala mi sie czasami kontrolka od swiecy zarowej i miga caly czas i silnik przestaje ciagnac ale nie gasnie, obroty spadaja do 1tys po dodaniu gazu zero reakcji!!Prosze o pomoc bo nie mma pojecia jaki jest tego powod! ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu przypadłość ustępuje.
bogdan
bogdan10.12
Nowicjusz

• Re: Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

18 Wrz 2009, 21:51

bogdan10.12 napisał(a):Witam...!!
    Mam pewien problem z samochodem poniewaz w czasie jazdy zapala mi sie czasami kontrolka od swiecy zarowej i miga caly czas i silnik przestaje ciagnac ale nie gasnie, obroty spadaja do 1tys po dodaniu gazu zero reakcji!!Prosze o pomoc bo nie mma pojecia jaki jest tego powod! ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu przypadłość ustępuje.

Witaj kolego ! miałem ten sam problem : masz zużyty pedał gazu;wycierają się ścieżki w potencjometrze.Ratuje cię tylko wymiana pedału gazu.
    keszel68
    keszel68
    Nowicjusz

Miejscowość: tomaszów lubelski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti