Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

24 Mar 2009, 08:19

Witam...!!
Mam pewien problem z samochodem poniewaz w czasie jazdy zapala mi sie czasami kontrolka od swiecy zarowej i miga caly czas i silnik przestaje ciagnac ale nie gasnie, obroty spadaja do 1tys po dodaniu gazu zero reakcji!!Prosze o pomoc bo nie mma pojecia jaki jest tego powod! ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu przypadłość ustępuje.
bogdan
bogdan10.12
Nowicjusz

• Re: Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

18 Wrz 2009, 20:51

bogdan10.12 napisał(a):Witam...!!
    Mam pewien problem z samochodem poniewaz w czasie jazdy zapala mi sie czasami kontrolka od swiecy zarowej i miga caly czas i silnik przestaje ciagnac ale nie gasnie, obroty spadaja do 1tys po dodaniu gazu zero reakcji!!Prosze o pomoc bo nie mma pojecia jaki jest tego powod! ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu przypadłość ustępuje.

Witaj kolego ! miałem ten sam problem : masz zużyty pedał gazu;wycierają się ścieżki w potencjometrze.Ratuje cię tylko wymiana pedału gazu.
    keszel68
    keszel68
    Nowicjusz

Miejscowość: tomaszów lubelski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT
    W niedzielę zakończył się Goodwood Festival of Speed, święto motoryzacji w Wielkiej Brytanii. Wśród atrakcji przygotowanych przez Toyotę znalazło się 6 specjalnie opracowanych egzemplarzy Toyoty GT86, które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili