Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

24 Mar 2009, 09:19

Witam...!!
Mam pewien problem z samochodem poniewaz w czasie jazdy zapala mi sie czasami kontrolka od swiecy zarowej i miga caly czas i silnik przestaje ciagnac ale nie gasnie, obroty spadaja do 1tys po dodaniu gazu zero reakcji!!Prosze o pomoc bo nie mma pojecia jaki jest tego powod! ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu przypadłość ustępuje.
bogdan
bogdan10.12
Nowicjusz

• Re: Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

18 Wrz 2009, 21:51

bogdan10.12 napisał(a):Witam...!!
    Mam pewien problem z samochodem poniewaz w czasie jazdy zapala mi sie czasami kontrolka od swiecy zarowej i miga caly czas i silnik przestaje ciagnac ale nie gasnie, obroty spadaja do 1tys po dodaniu gazu zero reakcji!!Prosze o pomoc bo nie mma pojecia jaki jest tego powod! ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu przypadłość ustępuje.

Witaj kolego ! miałem ten sam problem : masz zużyty pedał gazu;wycierają się ścieżki w potencjometrze.Ratuje cię tylko wymiana pedału gazu.
    keszel68
    keszel68
    Nowicjusz

Miejscowość: tomaszów lubelski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pojazdy wojskowe MAN i STAR Pojazdy wojskowe MAN i STAR
    MAN Nutzfahrzeuge często przewija się w kontekście rozmów o pojazdach wojskowych. Powodem jest to, że od dawna samochody ciężarowe tej marki znajdują się w ofercie dla naszej armii, a niektóre modele są w eksploatacji. ...
    Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Suzuki GSX-R, start
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Fiat Albea
      Opel GTC Concept 2013 16
      Car audio, video 2007