Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

24 Mar 2009, 09:19

Witam...!!
Mam pewien problem z samochodem poniewaz w czasie jazdy zapala mi sie czasami kontrolka od swiecy zarowej i miga caly czas i silnik przestaje ciagnac ale nie gasnie, obroty spadaja do 1tys po dodaniu gazu zero reakcji!!Prosze o pomoc bo nie mma pojecia jaki jest tego powod! ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu przypadłość ustępuje.
bogdan
bogdan10.12
Nowicjusz

• Re: Świece żarowe Focus - migajaca kontrolka

18 Wrz 2009, 21:51

bogdan10.12 napisał(a):Witam...!!
    Mam pewien problem z samochodem poniewaz w czasie jazdy zapala mi sie czasami kontrolka od swiecy zarowej i miga caly czas i silnik przestaje ciagnac ale nie gasnie, obroty spadaja do 1tys po dodaniu gazu zero reakcji!!Prosze o pomoc bo nie mma pojecia jaki jest tego powod! ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu przypadłość ustępuje.

Witaj kolego ! miałem ten sam problem : masz zużyty pedał gazu;wycierają się ścieżki w potencjometrze.Ratuje cię tylko wymiana pedału gazu.
    keszel68
    keszel68
    Nowicjusz

Miejscowość: tomaszów lubelski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii
    Firma Finnlines znowu wesprze swoją pomocą Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty w Opolu. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 ...
    Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+ Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+
    Nowa Toyota RAV4, znalazła się w elitarnym klubie Top Safety Pick+ amerykańskiego Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Model uzyskał najwyższe noty we wszystkich pięciu testach bezpieczeństwa, w tym w niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti