Sygnal dzwiekowy swiwtel drogowych

sygnal dzwiekowy swiwtel drogowych

19 Sie 2009, 20:37

witam mam pytanie czy ktos przekladal anglika rok 2000 . Chodzi mi o sygnal dzwiekowy wlonczonych swiatel jest w prawych dzwiach czy przełożenie tego ustrojstwa jest mozliwe . Poszukalem wylacznika typu zamkniete dzwi odlancza otwarte zalancza i niema takiego podlaczone jest gdzies w zamku , lewe dzwi zalanczaja tylko swiatlo przydalbysie sygnal bo juz pare razy zostawilem autko na swiatlach :grin: Happy Pozdrawiam
amik
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: dolnoslaskie

23 Sie 2009, 18:34

ten sam problem mam, a na dodatek przez moją ślepotę założyłem zupełnie niepotrzebnie nowy temat ;/
Legion1349
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice

23 Sie 2009, 21:10

witam ponownie poswiecilem wczoraj troche czasu i rozebralem obudowy progow dostalem sie do kostek (czarna kostka) po prawej stronie znalazlem przewod odpowiadajacy za zalanczanie sygnalu i swiatla w podsufitce po lewej stronie znalazlem przewod odpowiadajacy za zalanczanie swiatla w podsufitce przeciagnelem dodatkowy przewod zmostkowalem i dziala sygnal w obydwoch dzwiach Proste moze komus sie przyda jak to zrobic podpowiedzial mi kolega z innego forum Pozdrawiam
amik
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: dolnoslaskie

23 Sie 2009, 21:16

ooo super mnie się to przyda ;]
Legion1349
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice

07 Wrz 2009, 07:12

W landu 2002 benzyna wystarczy zamienic z soba dwa przewody przy skrzynce bezpiecznikowej (kostka na samym dole z prawej strony skrzynki bezpiecz.). Problem rozwiazany bez ciagania dodatkowych kabli.
maniek77
Nowicjusz

Miejscowość: Chełm
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti