System głośnomówiący z zewnętrznym mikrofonem - pomocy

System głośnomówiący z zewnętrznym mikrofonem - pomocy

09 Cze 2010, 11:33

Witam,

mam takie pytanko i liczę na pomoc. Przeszukałem allegro i nie mogę znaleźć tego co potrzebuje.
Otóż potrzebuje prosty system głośnomówiący przez bluetooth tylko że jest mały problem. Mam aktualnie system SonyEricssona warty 200zł który ma wbudowany mikrofon i strasznie to chodzi...

Może ktoś wie jakiś tani system głośnomówiący z wyjście ma zewnętrzny mikrofon, ewentualnie już w zestawie z zewnętrznym mikrofonem.

Oczywiście są zestawy Nokii warte powyżej 200zł, dlatego one też odpadają.. także dodam że już myślałem o jakiejś stacji dokującej lecz do iphona nic takiego nie ma i dlatego poszukuje czegoś na bluetooth-cie..

Szukałem najlepiej od razu jakiś transmitter fm z funkcją bluetooth, lecz wszystkie i tak nie mają wyjścia na zewnętrzne mikrofony, dlatego też boje się że będzie jeszcze gorzej niż w przypadku tego SE.
zaib
Nowicjusz

Miejscowość: Szczerców

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
    Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006