Systemy lokalizacji pojazdów samochodowych

Systemy lokalizacji pojazdów samochodowych

06 Lis 2007, 17:31

Witam wszystkich userów :D

Mam do zrobienia prezentacje wraz z wystąpieniem na temat " Systemy lokalizacji pojazdów samochodowych " . Myślałem że temat będzie łatwy to opracowania ale po głębszej analizie doszedłem że łatwo nie będzie . Dlatego mam do was pytanie , co byście zawarli w agendzie i na co zwrócić szczególną uwagę w tym temacie . Ta prezentacja jest kierowana do studentów , wiec musi być porządnie zrobiona . Liczę na waszą pomoc , jak możecie to podajcie linki do stron gdzie można o systemach więcej dowiedzieć się i znaleźć ich schematy blokowe . Może polecacie jakąś książkę ( ebooka) albo artykuł z gazety ?

Pozdrawiam
Krzysztof

PS. Czekam na wasze odpowiedzi w tym temacie .
silva20
Nowicjusz
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 Lis 2007, 17:16

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
  Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti