SZUKAM baza danych

SZUKAM baza danych

23 Maj 2008, 20:55

Witam! Nie znalazłem bardziej pasującego miejsca, więc założę temat tutaj. Otóż szukam programu, jakby bazy danych numerów seryjnych części samochodowych. Może być nawet w formie tekstowej. Chodzi mi o to, że mam np kilkadziesiąt kolektorów wtryskowych, łapek, obudów, po prostu najróżniejszych niezidentyfikowanych części samochodowych, czy istnieje coś, gdzie po wpisaniu numeru seryjnego częsci dowiem się do jakiego samochodu pasuje dana część?
Pilne!
Thou
Nowicjusz

Re: SZUKAM baza danych

24 Maj 2016, 23:00

Być może, ta baza danych komuś wyda się przydatne:
https://samochod.car2db.com
wacławFabia
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 08 1984
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Skoda Fabia
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili