Szukam dobrego warsztatu w Szczecinie dla Renault Clio

szukam dobrego warsztatu w Szczecinie dla Renault Clio

10 Maj 2010, 18:21

Mam do naprawy Renault Clio (wstawienie szyby przedniej, wymiana konsoli wewnętrznej, wymiana błotnika tylnego oraz drzwi lewych od kierowcy wraz z lakierowaniem, lakierowanie i szpachlowanie maski). Bardzo proszę o jakieś namiary sprawdzonych warsztatów samochodowych w Szczecinie, który za rozsądną cenę i dobrze wykonałyby naprawę mojego auta. Nie jestem ze Szczecina i całkowicie nie mam pojęcia komu można powierzyć naprawę mojego auta. Czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat warsztatu samochodowego "AUTO-FIGIEL" Hurtownia Oświetlenia Samochodowego ul. Swobody 2 w Szczecinie?
Liczę na waszą pomoc
katarzyna_kwiat
Nowicjusz

Miejscowość: szczecin

Re: szukam dobrego warsztatu w Szczecinie dla Renault Clio

29 Gru 2010, 18:41

Po tym co piszesz to raczej w jednym warsztatcie tego wszystkiego nie zalatwisz na miejscu. Wiekszosc warsztatow ogranicza w pewnym stopniu swoja specjalizacje. Ale jest kilka warsztatow godnych polecenia ktore podejma wyzwanie (tz. czesc prac wykonaja samodzielnie,zas reszte powierzom zaprzyjaznionym i zaufanym warsztatom) przez co ty nie musisz sie martwic i pilotowac naprawy,warsztat zrobi to za ciebie. Sczegolnie polecam warsztat na ul. Bandurskiego 36 "AutoLand" Stoluje sie u nich od 10 lat i nigdy nie wyszedlem stamtad rozczarowany albo zniesmaczony.
Ostatnio edytowany przez ooomlodyooo, 31 Gru 2010, 01:34, edytowano w sumie 1 raz
ooomlodyooo
Nowicjusz

Miejscowość: szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[VAN-D] Galaxy mk1 2,3 / Trajet 2,0 / Grandis 2,4 / 807 2,0 [VAN-D] Galaxy mk1 2,3 / Trajet 2,0 / Grandis 2,4 / 807 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - VAN segmentu D - silnik benzynowy o mocy około 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Galaxy mk1 2,3 - 145KM - Hyundai ...
    Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Różowa Pantera pod maską 126P
      Porównanie: Audi A4 B6, BMW Serii 3 e46, Jaguar X-Type, Lexus IS mk1, Mercedes C-klasa s203
      Honda Accord Type-S, dziewczyny
      Men's Day 2010