Szukam dobrego warsztatu w Szczecinie dla Renault Clio

szukam dobrego warsztatu w Szczecinie dla Renault Clio

10 Maj 2010, 18:21

Mam do naprawy Renault Clio (wstawienie szyby przedniej, wymiana konsoli wewnętrznej, wymiana błotnika tylnego oraz drzwi lewych od kierowcy wraz z lakierowaniem, lakierowanie i szpachlowanie maski). Bardzo proszę o jakieś namiary sprawdzonych warsztatów samochodowych w Szczecinie, który za rozsądną cenę i dobrze wykonałyby naprawę mojego auta. Nie jestem ze Szczecina i całkowicie nie mam pojęcia komu można powierzyć naprawę mojego auta. Czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat warsztatu samochodowego "AUTO-FIGIEL" Hurtownia Oświetlenia Samochodowego ul. Swobody 2 w Szczecinie?
Liczę na waszą pomoc
katarzyna_kwiat
Nowicjusz

Miejscowość: szczecin

Re: szukam dobrego warsztatu w Szczecinie dla Renault Clio

29 Gru 2010, 18:41

Po tym co piszesz to raczej w jednym warsztatcie tego wszystkiego nie zalatwisz na miejscu. Wiekszosc warsztatow ogranicza w pewnym stopniu swoja specjalizacje. Ale jest kilka warsztatow godnych polecenia ktore podejma wyzwanie (tz. czesc prac wykonaja samodzielnie,zas reszte powierzom zaprzyjaznionym i zaufanym warsztatom) przez co ty nie musisz sie martwic i pilotowac naprawy,warsztat zrobi to za ciebie. Sczegolnie polecam warsztat na ul. Bandurskiego 36 "AutoLand" Stoluje sie u nich od 10 lat i nigdy nie wyszedlem stamtad rozczarowany albo zniesmaczony.
Ostatnio edytowany przez ooomlodyooo, 31 Gru 2010, 01:34, edytowano w sumie 1 raz
ooomlodyooo
Nowicjusz

Miejscowość: szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili