Szukam komisu który importuje auta

Szukam komisu który importuje auta

26 Wrz 2014, 08:03

Szukam komisu lub dealera który mógłby mi sprowadzić samochód z za granicy. Wszystkie komisy w mojej okolicy sprowadzają tylko z niemiec, czy są w Polsce jakieś komisy które sprowadzają z jakiegokolwiek innego kraju na świecie czy cały kraj jest skazany na Niemcy?
Onion
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Szukam komisu który importuje auta

19 Sty 2016, 14:56

VITRES w Katowicach sprowadza oprócz Reichu, auta z czech belgii i pewnie gdzie tam chcesz ale nie pytałem. Ja jeżdże Czeskim Rangem od nich.
nox
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 06 1990
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: RANGE ROVER SPORT 3.0 TD HSE
Silnik: 3.0 TD 258 KM
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili