Szukam solidnego i wmiare taniego mechanika

05 Mar 2010, 19:15

Witam szukam w Łodzi a dokladniej okolice balut dobrego solidnego mechanika w miare taniego potrzebuje wymienic zawieszenie moze zna ktos takiego pozdrawiam
babelo82
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Łódz

01 Kwi 2010, 09:20

w naszym kraju??albo tani albo solidny:)
sebastian
sebastian43210
Początkujący
 
Posty: 64
Miejscowość: warszawa

26 Lut 2011, 16:13

Witam, służę pomocą w Koluszkach (okolice Skierniewic). Jeśli mają Państwo jakieś usterki itp proszę o kontakt na pw lub gg 4442378. Telefonu nie podaję na forum z przyczyn oczywistych. Pozdrawiam Mariusz
jezieer
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Koluszki

17 Lip 2011, 18:23

tani i solidny? te słowa raczej się wykluczają... Chociaż ja serwisuje auto w POlmocie i naprawdę dużo nie płacę a jakość usług nieporównywalna do tych warsztatowych...
Manollo
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Stara Błotnica

02 Sie 2011, 17:05

ja nie zależnie od tego u jakiego mechanika dokonuję naprawy, zawsze mam ze sobą (lub kupuję po diagnozie) własne części, oni na częściach zarabiają najwięcej! najlepiej porównać cenę usługi w kilku pobliskich warsztatach a części kupić albo w hurtowni jak ktoś chce nowe, albo jeżeli używane
MARCIA7
Nowicjusz
 
Posty: 25
Auto: mercedes s320

17 Wrz 2011, 14:36

witam znam solidnego człowieka który trudni się blacharstwem, lakiernictwem itd ale ja akurat z tym tematem trafiłem do niego. Robi facet na terminy więc autko nie stoi nie wiadomo ile tylko konkret mówi że zrobi będzie zrobiony. Znajduje się na terenie LUBLINA jego warsztat miejscowość to Osmolice Pierwsze MARC-SERVICE
tomasz35
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LS - ponad 2500 bieżących udoskonaleń
    Od premiery w roku 2006, dotychczasowa generacja LS przeszła ponad 2500 bieżących udoskonaleń, zaś najnowszy LS dodaje do tego kolejne 3000 zmian, a wśród nowych elementów oraz innowacji technicznych znalazły ...