Szybkie zadziorne autko do 4 - 5 tys

Szybkie zadziorne autko do 4 - 5 tys

15 Gru 2016, 14:08

Cześć. Chciałbym kupić sobie jakieś auto z funkcja "fun" czyli ogólnie rzecz biorąc jakiś starsze małe zwinne coupe czy coś podobnego. Zależy mi żeby był dość szybki zadziorny. Myślałem nad Peugeotem 306 ale chciałem się poradzić was może macie jakieś pomysły. Pewnie powiecie że kupię trupa może być trup ma wytrzymać do końca przyszłych wakacji i na zlom a pewnie będę kupował w marcu. Także fajnie by było zobaczyć jakieś propozycje od was atutem będzie napęd na tył. Dzięki i pozdrawiam :ok:
bartoszzz
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2011
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam

Re: Szybkie zadziorne autko do 4 - 5 tys

15 Gru 2016, 14:17

Trzeba się dobrze zastanowić zanim będziesz jechał "szybko" tanim autem :naughty:
RWD ford sierra, fwd citroen saxo, znajdziesz w sumie jakieś złomiaste e36
Ogólnie to szukaj tego co nie będzie powodowało niebezpieczeństwa na drodze
Invi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 04 03 1924
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: volvo_s60
Silnik: 2.5T
Typ: Sedan/Limuzyna

15 Gru 2016, 14:25

Ja bym szukał jakiegoś w miarę zadbanego Civica V, nawet z małymi silnikami nieźle latają bo sa lekkie :D
Tylko nie takiego który jest pogniły wzdłuż i wszerz, bo nie starczy Ci na jego doprowadzenie do porządku lub 3x więcej włożysz niż dasz za auto.

Ewentualnie Golf III? tylko że zadziorny to raczej nie będzie ale za to dużo śmieci, jest w czym wybierać :wink:
Pionek
Początkujący

Auto: Honda Accord
Paliwo: Benzyna

15 Gru 2016, 14:28

Civic to może być przegnity i to konkretnie :D

Golf 3 jedynie z 2.0 115 KM, będzie się już zbierać.
galakty
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

15 Gru 2016, 14:47

Może Daewoo Lanos/Nubira,Fiat Bravo/Brava,Renault Megane,Skoda Felicja.
Z RWD Sierra jak ktoś wyżej wspomniał,E36 w compocie też znajdziesz (Compact),Polonez wbrew pozorom też jest spoko (jeszcze jak znajdziesz z 1.4 od Rovera).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    BMW ActiveHybrid 3 BMW ActiveHybrid 3
    Podwyższona sprawność, której towarzyszy lepsza dynamika samochodu BMW ActiveHybrid 3, to wynik połączenia cenionego i nagradzanego silnika spalinowego z innowacyjnym napędem elektrycznym. Technologia BMW TwinPower ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat - tuning wizualny
      Scania R500, aerografia -  indianin i husky
      Opel Vectra B, bok lewy
      Autosacrum 2008