Szyby samochodowe BENSON

Szyby samochodowe BENSON

14 Paź 2011, 18:15

Witam
Dzisiaj wymieniłem pękniętą szybę samochodową na nową. Po powrocie do domu przyjrzałem się dokładnie szybie i nie mam zastrzeżeń. Producent szyby - BENSON. Poszukałem w internecie i znalazłem informację że to CHIŃSKA SZYBA! Ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat? Czy szyba jest dobrej jakości, czy mam powody do obaw? Proszę o opinie. Pozdrawiam Daniel
Foorio
Obserwowany

Auto: Kia Cee'd SW

Re: Szyby samochodowe BENSON

12 Kwi 2013, 17:54

nie są złe te szyby tej firmy
Autohan
Obserwowany

Auto: Audi

Re: Szyby samochodowe BENSON

27 Lut 2016, 12:19

Szyby firmy BENSON nie posiadają atestu bezpieczeństwa . Są to najgorszej jakości szyby pochodzenia chińskiego. Dlatego jest bardzo tania. Pozdrawiam :ok:
Jan2015
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 02 1959
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: fiat
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili