Tablet w car audio jako ekran do radia oraz gps

tablet w car audio jako ekran do radia oraz gps

08 Sty 2014, 17:32

witam. początkowo chciałem zakupić radio 2 din gps dvd itd do ceny max 1.5k ale dziś przypadkowo napotkałem na swojej drodze na str mp3car.pl i postanowiłem dzięki waszej pomocy może zrobię coś sam a nie zakupię chińczyka przez którego będe płakał. Dobra więc zaczynam.

Jestem świeży w tym temacie i zwracam się do was niczym do ekspertów w tym temacie. na sprzet max chce wydać 1300 zł . chciałbym mieć ekran 7"mógłby być to tablet z gps.otóż cały zestaw żeby posiadał gps na androidzie, radio,bluetooth oraz mini dysk twardy bądź żeby obsługiwało kartę micro sd do 32GB. widziałem że podpinają jakieś płyty główne youtube.com/watch?v=U-h_J...eature=related jak to przebiega jak ukryć kable przy tablecie aby nie były z boku widoczne przy bocznych wejściach oraz jak to podpiąc pod fabryczne nagłośnienie. nie chce robić tym dyskotek tylko poprostu żeby grało jak oryginał aura przykładowo. z góry wielkie dzięki za każdą pomoc koledzy.

moim pomysłem jest radio pionek 350bt i do tego nad radiem zamontować tablet z gps na windzie i wszystko połączyć przez taśmy aby wyglądało jak zestaw. chodzi o ukrycie ekranu wiadomo przez złodziejami bo wiecej szkody zrobi niż warte, czekam na wasze podpowiedzi
adrianjanek19
Nowicjusz

Miejscowość: szydłowiec

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006