Tani klasyk max 8-9tys

05 Cze 2013, 08:06

Witam,

Chciałbym kupić jakieś fajne stylowe autko z wyglądu mniej więcej na ten styl Zdjęcie

ale nie w tej cenie :D Cena max 10tys ale jak będzie mniej to nawet lepiej.

Co jest dla mnie ważne w takim samochodzie 4 drzwi, jak na ten wiek w miarę zdrowa blacha, spalanie do 17l/100km, no i żeby się to jakoś toczyło bez awaryjnie chociaż przez pół roku.Auta będe używał na co dzień chyba że nie przetrwam kosztów paliwa :D ale wtedy mam do dyspozycji inne auto. Co jeszcze hmm dobrze by było żeby dostęp jakiś do części był no i po jakimś czasie udało mi się skompletować auto w całości 'orginalne'.

Aha i zeby nie było nie musi być CHEVROLET odpowiadać mi będzie każda marka ale w tym stylu.
Pozdrawiam
foxiter
foxiter
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: nie mam

05 Cze 2013, 11:05

Tani klasyk z V8... wybacz ale to wystarczy żeby stwierdzić że Cie na niego nie stać, koszty paliwa to raczej pikuś w porównaniu do serwisu, ubezpieczenia... prawda jest taka że przy takim autku jakie Ci się marzy to koszt przejechania 1km to jest ok 2,- (licząc serwis ubezpieczenie paliwo i inne pierdoły) też się kiedyś napaliłem policzyłem i skończyłem:P
Chyba że interesują Cie takie amerykańce europejskie jak ford taunus, któryś z kadettow starych wyglądał podobnie, i jakiś inny opel ale nazwy nie pamiętam
hektor
Początkujący
 
Posty: 128
Auto: Poszukuję <help>

05 Cze 2013, 11:50

Przy tak skromnym budżecie stać Cie na takie auto ale do remontu bo w stanie do jazdy będzie ciężko coś takiego dostać i tak jak przedmówca wspomniał koszty utrzymania czy ubezpieczenia będą drastyczne.

Ja osobiście mając do dyspozycji taki fundusz i jeśli napalił bym sie na klasyka to szukałbym dużego Fiata,ze zdrową blachą kupisz takiego za 2-3tys a reszta kasy na odpicowanie,jakieś dobre koło itd.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

05 Cze 2013, 14:14

Barol napisał(a):Ja osobiście mając do dyspozycji taki fundusz i jeśli napalił bym sie na klasyka to szukałbym dużego Fiata,ze zdrową blachą kupisz takiego za 2-3tys a reszta kasy na odpicowanie,jakieś dobre koło itd.


Duży fiat ze zdrową blachą za 2-3 tys to coś niemożliwego. Z kumplem zjeździłem całą Polskę by znaleźć zdrowy egzemplarz 125p albo ładę 2101/ 2106. Miał w planach konkretnego swapa ale potrzebował zdrową budę.
Na chwilę obecną zdrowy duży fiat to wydatek 7 tys zł w gore... a i tak będzie coś do poprawienia.
Jeżeli szukasz fajnego niedrogiego klasyka to polecam celować w coś niemieckiego z lat 80tych.
Jakiegoś merca w124, niestety na w123 trochę mało funduszy. Może jakieś bmw e21, e28 czy e30?
Za 8-9 tys jest już szansa by coś znaleźć naprawdę przyzwoitego.
Jeżeli chcesz szukać w jeżdżącego amerykańca z v8 to niestety do kwoty jaką masz do wydania musisz dodać z przodu jakąś cyferkę i nie koniecznie będzie to 1 czy 2
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

05 Cze 2013, 14:35

Da sie kupic takiego kanta,ostatnio oglądałem jednego za 3000zł,zdrowa buda ale silnik do remontu. Gdyby nie to że mam inne priorytety na głowie to bym go kupił na niedzielne wycieczki.
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

05 Cze 2013, 17:20

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
polecam ! :) fajne autko, można też czasem trafić taniej :ok:
[link do oferty na Allegro wygasł]
a5f5c1
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 171
Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak i gdzie kupić części do samochodu?
    Każdy kierowca, niezależnie od tego, jakiego auta jest właścicielem, staje przed koniecznością zakupu nowych części do samochodu. Zazwyczaj jest to wynik normalnej eksploatacji części, a czasem jest to wymuszone przez kolizję ...
    System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS
    Firma Volvo Car Group zakończyła obszerne testy drogowe systemu odzyskiwania energii kinetycznej – KERS. Rdzeniem tego rozwiązania jest koło zamachowe z włókna węglowego. KERS jest lekki, wydajny, obniża spalanie, ...

06 Cze 2013, 09:22

Oczywiście że sie da znaleść,może nie za 2000zł ale od 3000zł już można szukać. Ja dorzuce jeszcze Borewicza.
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Cze 2013, 11:22

czarne BMW E28 do tego ładne BBSy ze szprychami na złoto, lekko obniżyć .... mniam :naughty:
Magda93
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 386
Miejscowość: WRO
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W140
Silnik: S300 Turbodiesel
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998

06 Cze 2013, 11:28

Barol napisał(a):Oczywiście że sie da znaleść,może nie za 2000zł ale od 3000zł już można szukać.
Szukać można ale uwierz, że znalezienie graniczy z cudem.
Magda93 napisał(a):czarne BMW E28 do tego ładne BBSy ze szprychami na złoto, lekko obniżyć .... mniam :naughty:


Świete słowa...:D
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

06 Cze 2013, 12:09

Trzeba umiec szukać,u nas ostatnio na forum 126p był do sprzedania taki oto kancik

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


półroczne lpg,do tego sporo części zamiennych i oryginalne aluelgi FSO z oponami,jedyną wadą była zdarta głowica (opcje były dwie albo wrzucić nowy motor albo nowe pierścienie).
Cena wyjściowa była 3000zł do negocjacji.

TFSI czy my przypadkiem nie mówimy o tym samym?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Cze 2013, 07:44

Barol napisał(a):Re: tani klasyk max 8-9tys

Nieprzeczytany post» Wczoraj, 13:09

Trzeba umiec szukać,u nas ostatnio na forum 126p był do sprzedania taki oto kancik


Ile dużych fiatów ostatnio oglądałeś pod kątem zakupu, oczywiście w realu, nie na aukcji??:))))
Wszystko jest ładnie, pięknie póki nie zacznie się szukać na poważnie. Egzemplarze w tej cenie to w 90% zlepki szpachli, żywicy a nierzadko też gazetek z lidla czy pani domu wkomponowane w progi podłogę, pas przedni czy tylni i błotniki;)
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

07 Cze 2013, 09:02

Akurat ten konkretny egzemplarz był w dobrym stanie bo kilka osób z forum go zna i widziało na własne oczy. Zresztą skonczmy off top bo nie o tym jest temat :)
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Cze 2013, 09:10

Barol nie,to nie ten. Tamten był niebieski,coś takiego
[link wygasł]
kirin88 to widocznie żle szukasz,ja jak wyżej pisałem oglądałem takiego jednego,buda była zdrowa tylko tylny pas wymagał drobnych poprawek a tak to drzwi,progi,podłoga,nadkola zdrowe.
Auto było wlasnie idealne na swapa i sprzedało sie w ciągu tygodnia.
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

07 Cze 2013, 09:42

Wy tu pitu pitu a autor tematu zamknął się w sobie i zapomniał że o coś pytał.
Już widzę jak ktoś kto wkleja zdjęcie amerykańca z V8 zainteresuje się mini r4 z czasów radosnej współpracy włosko-polskiej.
Lepiej proponujcie jakieś V8 może to nie będzie klasyk w 100% ale zawsze V8.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10227
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

07 Cze 2013, 11:06

Mnie zastanawia czy autor tematu tu jeszcze zagląda :mrgreen:
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003