Tani youngtimer

14 Sty 2011, 23:05

Cześć, szukam starego auta do 3000zl. Musi mieć stare prechistoryczne wnętrze. Silnik benzynowy do 1.6 Interesują mnie takie auta jak Audi 80 b2, Honda Concerto. Może macie jakieś propozycje? Najchętniej widziane auta z Japoni. Proszę o pomoc w wybraniu auta:)
adziuk
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: nory

14 Sty 2011, 23:14

Jak przeczytałem temat że szuksz youngtimera to pomyślałem od razu Warszawa, Porsche 944, czy stare 911, Garbus, stary Mustang, czy Cadilac a tu czytam Audi 80? Więc w koncu nie wiem czy Youngtimer czy coś w stylu Concerto czy Audi 80?
fiko7
Stały forumowicz
 
Posty: 1162
Miejscowość: Białystok

14 Sty 2011, 23:18

Tani na kieszen mlodego kierowcy, szukam auta starego no ale żeby miał już 4 suwowy silnik. Auto w stylu Concerto:)
adziuk
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: nory

15 Sty 2011, 00:47

Żelazko?

Civic 4gen znaczy
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

15 Sty 2011, 08:56

fiko7 napisał(a):Jak przeczytałem temat że szuksz youngtimera to pomyślałem od razu Warszawa, Porsche 944, czy stare 911, Garbus, stary Mustang, czy Cadilac a tu czytam Audi 80? Więc w koncu nie wiem czy Youngtimer czy coś w stylu Concerto czy Audi 80?

Youngtimer a nie Oldtimer :mrgreen:
Ja bym dorzucił tak....Golfa MkI/MK2, Mercedesa 190/124 w wąskich listwach albo najlepiej z początku produkcji, Toyote Hachi roku czyli AE86' ale to raczej ciężko szczególnie do tej kwoty :mrgreen: ewentualnie coś z hameryki można przygarnąć, ale budżet niski.
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz
 
Posty: 1907
Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

15 Sty 2011, 10:33

Tak jak wyżej można dorzucić bmw "rekin" nie pamiętam jaki to model ale chodzi o starą trójke przed e30 :razz: trudno będzie Ci znależc w dobrym stanie ale z biegiem czasu możesz zrobić niezła"kose" :razz:
nitro
Zaawansowany
 
Posty: 928
Miejscowość: znikąd
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Suzuki Jimny
    Mała terenówka Suzuki była już kiedyś dostępna ze zdejmowanym dachem. Ale najnowsza odsłona modelu, która ostatnio skradła serca wielu kierowców, nie doczekała się dotąd takiej odsłony. Są jednak spore ...
    Jak działa ogrzewanie w pojazdach elektrycznych?
    Do ogrzewania kabiny w pojazdach z silnikami spalinowymi służy nagrzewnica włączona w obieg cieczy chłodzącej silnik. W pojazdach elektrycznych tego źródła darmowego ciepła już nie ma, ale przecież wystarczy zastosować ...

15 Sty 2011, 10:50

A mi się wydaje, że tutaj to będzie jedynie niezły złom. No chyba, że chłopak ma już przygotowane kilka(naście) tys zł na doprowadzenie takiego auta do stanu w jakim zasługuje być.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

15 Sty 2011, 13:20

ford Capri
taunus
nawet starszy scorpio
wpadnij też na www.capri.pl
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

15 Sty 2011, 14:30

Jezu jak ja bym chciał mieć takie E24!!! A wracając do tematu to trochę mały budżet i tak będziesz musiał wklepać sporo kasy obojętnie jakiego youngtimera kupisz więc masz dylemat. Ja poleciłbym golfa mk1.
M PoweR... BMW!!!
M5
Początkujący
 
Posty: 158
Miejscowość: Police

15 Sty 2011, 14:54

Stare BMW odpawa, nie chce być kojarzony z glac łysy fejs :mrgreen: Mk2 wydaje się przyzwoity i dostęp do częsci nie będzie trudny. Lubie stylistyke tych aut, dzięki za pomoc :mrgreen:
adziuk
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: nory

15 Sty 2011, 21:17

Golf pierwszej generacji albo sirocco
mariusz
ontegoniewie91
Początkujący
 
Posty: 66
Miejscowość: siedlce
Prawo jazdy: 07 09 2009
Auto: opel astra 1.7d

15 Sty 2011, 21:47

I znów stereotypy o BMW...
M PoweR... BMW!!!
M5
Początkujący
 
Posty: 158
Miejscowość: Police

16 Sty 2011, 01:37

adziuk napisał(a):Stare BMW odpawa, nie chce być kojarzony z glac łysy fejs :mrgreen: Mk2 wydaje się przyzwoity i dostęp do częsci nie będzie trudny. Lubie stylistyke tych aut, dzięki za pomoc :mrgreen:


No tak, bo grande się zajebiście kojarzy.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

16 Sty 2011, 02:38

Może i stereostypy ale nie zamierzam ich obalac. Grande Punto z tego co zauważylem jeżdżą głownie kobiety więc nie rozumiem o co chodzi. Mimo to dziękuje tym, którzy mi pomogli :grin:
adziuk
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: nory

16 Sty 2011, 11:27

No tak, lepiej być kojarzonym z kobietą za kółkiem albo L.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW