Tapicerka vw polo - poszły wszystkie szwy tylne siedzenie

Tapicerka vw polo - poszły wszystkie szwy tylne siedzenie

12 Sie 2010, 21:32

Witam,
Tapicerka na tylnym siedzeniu w moim polo rozeszła się na szwach. Coś wypaliło nici. Wyprałam fotele - gąbki i pokrowce, suszyłam przez parę dni, zszyłam. Po paru dniach fotel jest od nowa mokry i pokrowiec w kawałkach :shock: . Za pierwszym razem myślałam, że coś mi się rozlało, ale za drugim razem nie było takiej możliwości... nikt auta nie używał. PYTANIE: czy może to być "coś" z wewnątrz samochodu??? Jak temu zaradzić. :sad:
krisko
Nowicjusz

Miejscowość: krk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...
    Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana... Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana...
    Pasek i jego rola w silniku Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące a czasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006