Tapicerka vw polo - poszły wszystkie szwy tylne siedzenie

Tapicerka vw polo - poszły wszystkie szwy tylne siedzenie

12 Sie 2010, 21:32

Witam,
Tapicerka na tylnym siedzeniu w moim polo rozeszła się na szwach. Coś wypaliło nici. Wyprałam fotele - gąbki i pokrowce, suszyłam przez parę dni, zszyłam. Po paru dniach fotel jest od nowa mokry i pokrowiec w kawałkach :shock: . Za pierwszym razem myślałam, że coś mi się rozlało, ale za drugim razem nie było takiej możliwości... nikt auta nie używał. PYTANIE: czy może to być "coś" z wewnątrz samochodu??? Jak temu zaradzić. :sad:
krisko
Nowicjusz

Miejscowość: krk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E21 - Rekin, drift
      Men's Day 2010
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED
      Car Hi-Fi