Tapicerka vw polo - poszły wszystkie szwy tylne siedzenie

Tapicerka vw polo - poszły wszystkie szwy tylne siedzenie

12 Sie 2010, 21:32

Witam,
Tapicerka na tylnym siedzeniu w moim polo rozeszła się na szwach. Coś wypaliło nici. Wyprałam fotele - gąbki i pokrowce, suszyłam przez parę dni, zszyłam. Po paru dniach fotel jest od nowa mokry i pokrowiec w kawałkach :shock: . Za pierwszym razem myślałam, że coś mi się rozlało, ale za drugim razem nie było takiej możliwości... nikt auta nie używał. PYTANIE: czy może to być "coś" z wewnątrz samochodu??? Jak temu zaradzić. :sad:
krisko
Nowicjusz

Miejscowość: krk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...
    Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili