Tapicerka vw polo - poszły wszystkie szwy tylne siedzenie

Tapicerka vw polo - poszły wszystkie szwy tylne siedzenie

12 Sie 2010, 22:32

Witam,
Tapicerka na tylnym siedzeniu w moim polo rozeszła się na szwach. Coś wypaliło nici. Wyprałam fotele - gąbki i pokrowce, suszyłam przez parę dni, zszyłam. Po paru dniach fotel jest od nowa mokry i pokrowiec w kawałkach :shock: . Za pierwszym razem myślałam, że coś mi się rozlało, ale za drugim razem nie było takiej możliwości... nikt auta nie używał. PYTANIE: czy może to być "coś" z wewnątrz samochodu??? Jak temu zaradzić. :sad:
krisko
Nowicjusz

Miejscowość: krk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Berlinette Alpine A110 i trochę historii w sporcie Renault Berlinette Alpine A110 i trochę historii w sporcie
    Berlinette A110 zaprezentował Jean Rédélé na salonie samochodowym w Paryżu w 1962 roku. Samochód wzorowany na modelu Alpine A108 zyskał na stylu i stał się bardziej rasowy za sprawą bardziej płaskiej ...
    Hyundai skutecznie broni swojej pozycji w Europie Hyundai skutecznie broni swojej pozycji w Europie
    Najnowsze dane Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Pojazdów ACEA, dotyczące wolumenu rejestracji nowych samochodów pokazują, że udział w rynku europejskim firmy Hyundai w pierwszym kwartale 2013 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2008
      Alfa Romeo Stelvio, przód, góry, zima
      Nissan Patrol
      Toyota Yaris 2014, wnętrze