Tarcze hamulcowe do astry G.

19 Wrz 2011, 08:39

Witam.
Powoli przymierzam się do zakupu tarcz hamulcowych do mojej astry. Samochód jest z 2007r, silnik 1.6, 105KM, wersja 5 drzwiowa, koła na 4 śruby. Będzie to pierwsza wymiana tarcz i klocków. Klocki już zakupiłem oryginalne GM. Dlaczego takie? Ponieważ testowałem już w swoim poprzednim oplu różne klocki i jednak GM okazywały się najtrwalsze. Kompletną porażką był Bosch także przestrzegam przed zakupem tych klocków. I teraz nie wiem jakie kupić do tych klocków tarcze. Nie wiem czy są to klocki miękkie czy twarde bo jeśli miękkie to muszę brać miękkie tarcze żeby to jakoś współgrało. Czy możecie mi coś poradzić? Tylko proszę o opinie oparte bardziej na własnych doświadczeniach, nie teorie bo teoria teorią a życie życiem. Cena nie ma znaczenia. Chcę kupić coś z górnej półki bo na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać. Myślałem nad ATE Power Disc ale widzę że o tych tarczach są różne opinie, od bardzo dobrych do skrajnie negatywnych. Także proszę o Wasze wypowiedzi w tym temacie.
Pozdrawiam.
lukpio3
Początkujący
 
Posty: 61
Miejscowość: Warszawa

20 Wrz 2011, 08:00

polecam firme Jurid :wink:
mam je 4lata w lanosie i wszystko gra bardzo dobra jakos zero piskow... tym bardziej ze masz orginalne GM klocki to bedzie ładnie hamowalo :)

cena wmiare jakos bardzo dobra :)

pozdrawiam
HARIBO
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 229
Miejscowość: dublin -kraków
Auto: Ibiza
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak wybrać opony zimowe?
    Często się śmiejemy, że zima potrafi i w styczniu zaskoczyć drogowców, ale po pierwszych opadach śniegu często okazuje się, że najbardziej to są zaskoczeni kierowcy, którzy jeszcze nie zmienili opon na zimowe. ...