Targi Warsaw Moto Show 2015

16 Wrz 2015, 10:28

Już wkrótce, od 20 do 22 listopada 2015 roku odbędą się Targi Warsaw Moto Show w Warsaw Expo w Nadarzynie - w najnowszym ośrodku wystawienniczym w tym regionie Polski. W jednym miejscu, spotkają się dealerzy światowych marek samochodów, najwięksi polscy producenci części do samochodów, firmy leasingowe, banki kredytujące zakup samochodów. Celem wystawy jest przede wszystkim stworzenie importerom i dealerom przestrzeni do sprzedaży samochodów. Dlatego podczas Moto Show pod jednym dachem będzie można spotkać wiele modeli aut, które już podczas imprezy mogą znaleźć swoich nabywców. Impreza połączy ze sobą wystawę najnowszych modeli samochodów oferowanych w naszym kraju ze sprzedażą bezpośrednią w trakcie trwania targów.

Targi Warsaw Moto Show 2015
Podczas imprezy uczestnicy wystawy będą mieli okazję do przetestowania wybranych modeli samochodów, a osoby zainteresowane zakupem samochodu będą miały zapewnioną kompleksową obsługę w jego nabyciu. Ponadto odbędzie się szereg specjalistycznych konferencji, prestiżowa impreza motoryzacyjna Gala Auto Świat, wystawa zabytkowych aut i wiele innych atrakcji towarzyszących targom Warsaw Moto Show.

Zapraszamy do spotkania się w Centralnym punkcie Europy Środkowej w Warsaw Expo w Nadarzynie. To najnowsze i największe w regionie, Międzynarodowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, oferujące 43000 m2 powierzchni wystawienniczej w dwóch halach zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy Polski. Warsaw Expo jest położone w niewielkiej odległości od międzynarodowego lotniska Chopina oraz zbiegu najważniejszych dróg krajowych i autostrad (S7, S8, A2), dzięki temu dojazd jest szybki i komfortowy.

Więcej informacji na temat targów na stronie warsawmotoshow.pl
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3783
Zdjęcia: 13081
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

22 Wrz 2015, 12:29

kto się wybiera? opcja obowiązkowa dla każdego fana motoryzacji! :D
mechmich
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Seat Ibiza

28 Wrz 2015, 12:52

Ja się wybieram pewnie :) Jak z cenami wejściówek? Pewnie w granicach 20zł.
Będzie bolid Schumachera, więc na pewno fajna atrakcja.
Maciek77
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Auto: Toyota Corolla

28 Wrz 2015, 13:17

I stoisko go-racing też będzie ;D
roziom3388
Początkujący
 
Posty: 170
Zdjęcia: 39
Auto: Honda Prelude
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna

30 Wrz 2015, 12:25

Hmm, może będzie coś wartego uwagi. Pewnie się wybiorę zobaczyć jakieś nowe błyszczące cuda techniki :)
Schumi
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 05 08 2004
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: Seat Ibiza
Rok produkcji: 2007

06 Paź 2015, 09:59

ja również melduję swoją obecność! :ok:
mirek89
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 10 10 2007
Auto: BMW
Typ: SUV

11 Paź 2015, 09:44

Zapraszamy do udziału w konkursie w którym mamy dla Was zaproszenia na "Warsaw moto Show 2015". Więcej informacji na stronie konkursowej zaproszenia-na-targi-warsaw-moto-show-2015-vt88674.htm
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

19 Lis 2015, 11:19

Przypominam że już jutro zaczynają się targi Warsaw Moto Show które warto odwiedzić. Byłem tam już dzisiaj i widziałem że przygotowania idą pełną parą. Widziałem również kilka samochodów które trzeba zobaczyć podczas targów :) do tego w sobotę odbędą się wybory MISS w kategoriach MOTO/FASHION/EXPO. Kandydatki reprezentują 83 kraje świata więc myślę że będzie można oglądać nie tylko piękne samochody :ok:
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

22 Lis 2015, 00:52

Pierwsze dwa dni targów za nami, więcej na Warsaw Moto Show w Nadarzynie.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

21 Gru 2015, 12:01

Dopiero teraz mi się przypomniało, że miałem coś napisać o targach tutaj :) Rzeczywiście było bardzo przyzwoicie, mnóstwo nowych pojazdów godnych obejrzenia i podziwiania, dużą popularnością cieszył się calutki złoty samochód. Mi osobiście też wpadły w oko mini-samochodziki do jazdy od 14 lub 16 roku życia. Z ograniczeniem prędkości itp. Fajny bajer :)
Maciek77
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Auto: Toyota Corolla

15 Kwi 2016, 08:12

A ja szczerze mówiąc byłem w zeszłym roku na tych targach i byłem nieco zawiedziony, miałem wrażenie, że więcej wokół nich sprawnie nakręcanego medialnego szumu niż faktycznego prestiżu, dużo bardziej cenię sobie moto show w Krakowie, świetnie, profesjonalnie przygotowana impreza jak dla mnie i teraz w maju się jak najbardziej wybieram
kryształ
 

13 Maj 2016, 10:04

tez wole Moto Show w Krakowie, jest dobrze zorganizowane, program też jest wg mnie ciekawszy, byłem własnie w zeszłym roku i tu i tu, w tym roku postawiłem tylko na kraków
piegus
Początkujący
 
Posty: 98
Auto: fiat