Tavria - montaż głośników

Tavria - montaż głośników

28 Sty 2011, 21:11

Witam!

Mam zamiar zamontować w swojej Tavrii skromne Car Audio (2 głośniki Helix B6X 16,5cm, 2 wysoko-tonowe Peyinga i radio Pioneer 2300UB ). Nie wiem tylko jak zamontować głośniki, czy przykręcić do plastiku czy może do blachy w drzwiach (wiadomo będzie konieczne cięcie blachy). Oto kilka fotek gdzie by je zamontować:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Oczywiście drzwi mam zamiar wygłuszyć.

Jak uważacie? Jaka będzie różnica w dźwięku po przykręceniu w plastiku a blasze?

P.S Intryguje mnie jeszcze jak podłączyć głośniki do radia, mianowicie kumpel mi powiedział abym tweetery dał jako Front Speaker, a Helixy jako Rear. Dzięki temu bym sobie regulował przepływ dźwięku na tył i przód. Dobre to?

Pozdro
sobi1910
Nowicjusz

Miejscowość: Zgierz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      MTL - Autosalon
      Daihatsu Move Conte