Temat rzeka - chwilówki

Re: temat rzeka - chwilówki

11 Maj 2016, 09:05

a czy oni oferują terminy dłuższy niż miesiąc? i czy w przypadku niespłacenia w terminie odsetki mnie nie zniszczą? :/
tysia87
Nowicjusz

Auto: Audi a4

11 Maj 2016, 12:12

chyba maks to dwa miesiące, ale to już zależy od firmy. wiadomo że odsetki będą ogromne, w końcu na tym zarabiają. możesz wejść sobie na sowę finansową i tam porównać oferty, zaznaczasz ile potrzebujesz i na jaki czas i wyskakują Ci dopasowane firmy
mrgrey
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 04 05 2013
Auto: nie mam

27 Maj 2016, 09:27

Zgadzam się, że można znaleźć pracę dorywczą. Jednak problem w tym, że przy takiej pracy nie od razu dostanę 1500 zł które potrzebowałem na gwałt. Wtedy wspomogłem się właśnie pożyczką lombardową, którą spłaciłem po tygodniu. Koszt niewielki, a i obaw zero, bo przecież to pożyczka pod zastaw.
Pistolecik
Początkujący
Awatar użytkownika

28 Maj 2016, 10:21

pracodawca nie da przecież wypłaty przed wykonaniem zadania, pracy więc jak ktoś potrzebuje pieniędzy to musi pierw pożyczyć a później spłaci jak np dostanie tą pracę dodatkową. Widziałem np wczoraj reklamę Wonga. Było coś wspominane o gwarancji najniższych kosztów pożyczki jak dobrze zrozumiałem reklamę. Wejdź na ich stronę i się przekonaj.
mazi88
Nowicjusz

Miejscowość: Kuźnia

20 Lip 2016, 13:45

co do Wongi to słyszałem nienajlepsze opinie :angry: sprawdzałem ostatnio z ciekawości różne oferty i czytałem regulaminy, faktycznie większość z tych pożyczek jest na 0% ale pod warunkiem że ze spłatą nie spóźnisz się ani minuty.
ogólnie szukając tych pożyczek znalazłem też porównywarkę też dobra opcja, bo od razu odsiejesz sobie te z oprocentowaniem.
tygrysek
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 08 07 2014
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: BMW E36
Silnik: 2.0 320i 150KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

27 Wrz 2016, 20:27

Ludzie, na dajcie się nabrać na chwilówki, ja bym absolutnie nie ryzykował, spłacać trzeba 3 razy więcej
maciek898
Nowicjusz

Auto: Nissan Juke
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

• Re: temat rzeka - chwilówki

02 Paź 2016, 23:28

Pod tym względem pożyczka z lombardu wydaje się bezpieczniejsza - nie zapłacisz za nią więcej niż zastawionym przedmiotem, w przypadku chwilówek można narobić sobie długów na ogromne kwoty.
    Pistolecik
    Początkujący
    Awatar użytkownika

04 Paź 2016, 07:35

To wszystko powinieneś mieć zapisane w umowie pożyczkowej ;).
    motii
    Nowicjusz

Auto: Mercedes 250

20 Paź 2016, 11:01

Nie zdecydowałbym się na chwilówkę, jakoś nie są dla mnie wiarygodne.
    miros
    Nowicjusz

Auto: Opel Astra

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006