Tempomat do Peugeota 406 kombi 2001

Tempomat do Peugeota 406 kombi 2001

02 Mar 2010, 20:45

Witam.
Nie byłem pewien co do tego gdzie zamieścić tego posta tak więc wcisnąłem go do tego działu :smile: . Mój problem polega na tym, iż chciałbym sprawić ojcu na 50-te urodziny tempomat do jego Peugeota 406 kombi. Ogólnie jestem zielony z tematów samochodowych. Szukałem już trochę na googlach ale nic nie znalazłem co by mi mogło pomóc. Czy jest w ogóle możliwość aby zamontować coś takiego i w jakiej byłoby to cenie.
Z góry dzięki.
Miensojad
Nowicjusz

Miejscowość: Myślenice

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili