Tempomat do Peugeota 406 kombi 2001

Tempomat do Peugeota 406 kombi 2001

02 Mar 2010, 20:45

Witam.
Nie byłem pewien co do tego gdzie zamieścić tego posta tak więc wcisnąłem go do tego działu :smile: . Mój problem polega na tym, iż chciałbym sprawić ojcu na 50-te urodziny tempomat do jego Peugeota 406 kombi. Ogólnie jestem zielony z tematów samochodowych. Szukałem już trochę na googlach ale nic nie znalazłem co by mi mogło pomóc. Czy jest w ogóle możliwość aby zamontować coś takiego i w jakiej byłoby to cenie.
Z góry dzięki.
Miensojad
Nowicjusz

Miejscowość: Myślenice

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006