Terenówka, 10 000 do 15 000 .

06 Cze 2008, 00:21

Witam !

Rozglądam się za samochodem terenowym lub "pseudoterenowym" , a może za suvem ,który miałby mi służyć głównie do jazdy po mieście i lekkim terenie typu las drogi polne itp. żebym się nie musiał martwić o dojazd do łowiska przy wypadzie na ryby.

Chciałbym przeznaczyć na ten cel 10 000 do 15 000 tys. złoty , najbardziej zależy mi na małym spalaniu ( pewnie awykonalne ) . Fajnie by też było gdyby było dość ładowne, ponieważ , teraz poruszam się Toyotką Yaris , którą nawet na zakupy ciężko się wybrać , nie mówiąc już o wypadzie na ryby.

Myślałem o Suzuki Vitarze 1,6 , ale przestraszyło mnie spalanie ( podobno 10-12 litrów po mieście :/ ) kolejnym moim typem jest Mitsubishi Pajero 2,5 Diesel , ale nie wiem ile ono może spalić i jak się sprawuje w mieśćie , bo z tego co wiem to Vitara całkiem dobrze.

Teraz pytanie , czy wogóle istnieje takie auto które mnie interesuje??
Co sądzicie , o moich typach i jak się sprawdzają ??
Jeszcze jedno pytanko , czym się różnią Suzuki Vitara i Suzuki Vitara JLX ??

Z góry dziękuje za odpowiedzi .

Pozdrawiam Karol B .
karolb1988
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Kraków/Zawiercie

06 Cze 2008, 08:11

cześć.
vitara nie ma bagażnika, no chyba, że wersja long. spalanie vitary na poziomie 10-12L jest możliwe tylko gdy silnik jest w super stanie, inaczej spali więcej. JLX to symbol wyposażenia, generalnie nie ma sobie co tym głowy zawracać.
pajero jest OK, choć w wersji 3D też nie dysponuje zbyt duzym bagażnikiem.
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

06 Cze 2008, 10:24

Orientuje się może ktoś , jakie spalanie ma Suzuki Vitara 1.9 TD ??
karolb1988
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Kraków/Zawiercie

09 Cze 2008, 12:03

~8l
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [C] 147 GTA / S3 8L / Impreza GD WRX / Golf IV R32
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment C - silnik benzynowy o mocy ponad 200KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Alfa Romeo 147 3.2 GTA - 250KM - Audi S3 ...