Tłumaczenia - odmowa przyjęcia w urzędzie

12 Wrz 2008, 14:14

Witam zakupiłem samochód w Holandii. Zrobiłem tłumaczenia zapłaciłem cło, skarbówkę, a w urzędzie gminy przy próbie rejestracji odmówili mi przyjęcia tłumacze(podobno są da nich niejasne.Zrobiłem drugie tłumaczenia i jest dobrze. Dowiedziałem się że gmina zwróci mi pieniądze za pierwsze tłumaczenie ale muszę napisać do nich "Podanie o uzasadnienie odmowy przyjęcia tłumaczeń" lub coś takiego. A mianowicie może ktoś pisał takie podanie albo wie jak napisać. Dzięki z góry.
Black199
Nowicjusz

15 Wrz 2008, 22:11

Piszesz poprostu tak jak każde urzędowe pismo - w górnym lewym rogu piszesz swoje imię,nazwisko i adres,w górnym prawym rogu datę.Na środku piszesz "Podanie o uzasadnienie odmowy przyjęcia tłumaczenia dokumentacji samochodu".No i pod spodem piszesz np. - prosze o uzasadnienie odmowy przyjęcia tłumaczenia dokumentacji samochodu(i tu podajesz markę samochodu).Numer dokumentu (i wpisujesz numer tego pisma od tłumacza).
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VERVA Street Racing - Jordan Grand Prix
      Dacia Lodgy Stepway, wnętrze
      Jakub Litwin, Scirocco R Cup 2012, Hockenheimring, 2
      UD Trucks Quon - Tokyo Motor Show 2011