Tłumaczenia - odmowa przyjęcia w urzędzie

12 Wrz 2008, 14:14

Witam zakupiłem samochód w Holandii. Zrobiłem tłumaczenia zapłaciłem cło, skarbówkę, a w urzędzie gminy przy próbie rejestracji odmówili mi przyjęcia tłumacze(podobno są da nich niejasne.Zrobiłem drugie tłumaczenia i jest dobrze. Dowiedziałem się że gmina zwróci mi pieniądze za pierwsze tłumaczenie ale muszę napisać do nich "Podanie o uzasadnienie odmowy przyjęcia tłumaczeń" lub coś takiego. A mianowicie może ktoś pisał takie podanie albo wie jak napisać. Dzięki z góry.
Black199
Nowicjusz

15 Wrz 2008, 22:11

Piszesz poprostu tak jak każde urzędowe pismo - w górnym lewym rogu piszesz swoje imię,nazwisko i adres,w górnym prawym rogu datę.Na środku piszesz "Podanie o uzasadnienie odmowy przyjęcia tłumaczenia dokumentacji samochodu".No i pod spodem piszesz np. - prosze o uzasadnienie odmowy przyjęcia tłumaczenia dokumentacji samochodu(i tu podajesz markę samochodu).Numer dokumentu (i wpisujesz numer tego pisma od tłumacza).
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006