TOL_CAR

TOL_CAR

05 Wrz 2013, 22:30

W dniu 8.07.2013 kupiłem tutaj samochód Daewoo Nubira SX rok produkcji 2000 z nie działającą klimatyzacją. Pan Antoni, który prowadzi w tym miejscu swoja firmę "Tol-Car", jest bardzo nieuczciwym człowiekiem, a na dodatek był bardzo chamski dla mnie jak i dla mojego znajomego szczególnie po kupnie samochodu. Chamsko powiedział, że samochód nadaje się do rozwożenia pizzy i dla ludzi bez ambicji. Umówiliśmy się z Panem Antonim na naprawę klimatyzacji w punkcie serwisowym obok komisu. Po kilku godzinach pan Antoni zadzwonił do mnie z propozycja zwrotu 300 zł za w pełni nie działającą klimatyzacje której kable były odłączone i zbierały cały syf z silnika a chłodnica była dziurawa (koszt naprawy ok. 1000zł) lub zwrotu samochodu i oddania pieniędzy. Zdecydowaliśmy się na zwrot samochodu, który był już po przeglądzie i regulacji gazu i do którego zdążyliśmy już zakupić wszystkie niezbędne części do zrozumiałych z racji wieku samochodu drobnych napraw. Oczywiście za regulacje gazu i zatankowanie gazu do pełna nie otrzymaliśmy zwrotu. Po całej sprawę nie usłyszeliśmy nawet słowa przepraszam. Samochód był ogólnie sprawny, jednak w serwisie nie dało się wyregulować w pełni gazu, ponieważ cewka w silniku była uszkodzona i samochód strasznie bujał przy dodaniu większej ilości gazu.
Dracul
Obserwowany

Auto: Daewoo Nubira

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...

• Warto przeczytać
    • Skoda Yeti Adventure, wnętrze
      Jeep Wrangler, przejazd po rampie, 11
      MTL - Autosalon
      Autonomiczny samochód Google, Toyota Prius