Toyota Auris - światła cofania

Toyota Auris - światła cofania

06 Sty 2010, 21:10

Witam wszystkich.

Mam jedno pytanie, wyjątkowo głupie, ale tu chodzi o zakład :mrgreen: Jestem święcie przekonany, że odpowiedź brzmi TAK dla wszystkich samochodów, ale w tym przypadku chodzi akurat o Toyotę Auris i mojego znajomego, będącego jej właścicielem... Bardzo proszę, nie róbcie sobie żartów... Pragnę jedynie SZCZEREJ i PRAWDZIWEJ odpowiedzi :smile:

A mianowicie, czy Toyota Auris posiada 2 światła cofania (z tyłu po prawej i po lewej stronie) ??

Temat do usunięcia 24h po pojawieniu się pięciu twierdzących lub przeczących odpowiedzi...

Z góry serdeczne dzięki za cierpliwość i odpowiedzi :mrgreen:
DjJaseb
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pojazdy wojskowe MAN i STAR Pojazdy wojskowe MAN i STAR
    MAN Nutzfahrzeuge często przewija się w kontekście rozmów o pojazdach wojskowych. Powodem jest to, że od dawna samochody ciężarowe tej marki znajdują się w ofercie dla naszej armii, a niektóre modele są w eksploatacji. ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006