Toyota Auris - światła cofania

Toyota Auris - światła cofania

06 Sty 2010, 21:10

Witam wszystkich.

Mam jedno pytanie, wyjątkowo głupie, ale tu chodzi o zakład :mrgreen: Jestem święcie przekonany, że odpowiedź brzmi TAK dla wszystkich samochodów, ale w tym przypadku chodzi akurat o Toyotę Auris i mojego znajomego, będącego jej właścicielem... Bardzo proszę, nie róbcie sobie żartów... Pragnę jedynie SZCZEREJ i PRAWDZIWEJ odpowiedzi :smile:

A mianowicie, czy Toyota Auris posiada 2 światła cofania (z tyłu po prawej i po lewej stronie) ??

Temat do usunięcia 24h po pojawieniu się pięciu twierdzących lub przeczących odpowiedzi...

Z góry serdeczne dzięki za cierpliwość i odpowiedzi :mrgreen:
DjJaseb
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili